Jump to content

Categorii forum IPS 4.6


Phentixol

Recommended Posts

16 hours ago, AntiExE. said:

Nu recomand descarcarea acestui fisier. Mai bine urmaresti cateva tutoriale pe YouTube, de asemenea citeste si documentatia oficiala.

Edited by danuts
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, danuts said:

Nu recomand descarcarea acestui fisier. Mai bine urmaresti cateva tutoriale pe YouTube, de asemenea citeste si documentatia oficiala.

este un fisier .xml cam ce poate sa ii faca acest fisier? mai ales ca este plugin dupa  Invision Community :))))))

Web Developer 
My portfolio: Click

Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2022 at 3:08 AM, AntiExE. said:

Salut, am adăugat acest plugin însă primesc această eroare: [[Template core/admin/plugins/pluginRowDescription is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, danuts said:

Nu recomand descarcarea acestui fisier. Mai bine urmaresti cateva tutoriale pe YouTube, de asemenea citeste si documentatia oficiala.

Am căutat tutoriale pe youtube, am încercat să fac exact ca acolo, pur și simplu nu funcționează. Dacă ai putea să mă ajuți personal, ar însemna mult pentru mine. Mulțumesc!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Phentixol said:

Am căutat tutoriale pe youtube, am încercat să fac exact ca acolo, pur și simplu nu funcționează. Dacă ai putea să mă ajuți personal, ar însemna mult pentru mine. Mulțumesc!

AntiExE#0406 te pot ajuta pe discord

Web Developer 
My portfolio: Click

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, currency said:

In ce sens ca si pe comunitatiile mai mari?

Structura categoriilor sa fie ca pe comunitatiile mai mari, de ex.: b-hood.ro, bugged.ro etc. Un moderator (@Banditul) poate sa dea T/C, l-am ajutat eu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.