Jump to content

am nevoie de ajutor


GabyRo.off

Recommended Posts

12 minutes ago, AntiExE. said:

Salut ca sa putem intelege si noi cu ce problema te confrunti te-as ruga sa faci un ss sa pot vedea despre ce este vorba sau poti sa iti renistalezi sublim text

image.thumb.png.ef1ce3f76e43f414939536166973b081.pngala cu pawn jos l-am instalat eu cu ctr+shift+p ca nu aveam culorile dar nu merge sa compilez ala cu pawncomp facut de mn dinou ca il aveam da nu inteleg dece nu imi baga pack ul in sublime 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, hanako said:

Salut, daca ai cauta pe internet foarte simplu "sublime text 3 pentru pawno" ti-ar da sute de exemple, dar daca lenea e mare, n-ai ce-i face.

multumesc si nici nu stiam ca sa caut si nu imi e lene ma tot rugam la un baiat venomarius sa ma ajute si zicea ca nu stie si de unde ca ii era lene sa ma ajute 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, hanako said:

Salut, daca ai cauta pe internet foarte simplu "sublime text 3 pentru pawno" ti-ar da sute de exemple, dar daca lenea e mare, n-ai ce-i face.

scriptere eu ti-am zis sa te lasi ca acest domeniu nu este de tine dar tu tot nu intelegi daca chiar ai fi vrut sa ajuti baiatul ii dadeai si un link sau cv.. dar nu te duce capul

 

3 hours ago, GabyRo.off said:

multumesc si nici nu stiam ca sa caut si nu imi e lene ma tot rugam la un baiat venomarius sa ma ajute si zicea ca nu stie si de unde ca ii era lene sa ma ajute 

 

Web Developer 
My portfolio: Click

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AntiExE. said:

scriptere eu ti-am zis sa te lasi ca acest domeniu nu este de tine dar tu tot nu intelegi daca chiar ai fi vrut sa ajuti baiatul ii dadeai si un link sau cv.. dar nu te duce capul

 

 

Propun banarea acestui "web developer" de 10 ani.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AntiExE. said:

scriptere eu ti-am zis sa te lasi ca acest domeniu nu este de tine dar tu tot nu intelegi daca chiar ai fi vrut sa ajuti baiatul ii dadeai si un link sau cv.. dar nu te duce capul

 

 

Am crezut ca s-a dus toxicismul din tine, dar vad ca nu prea. Daca tu vrei sa spui ca el n-are cunostinte in domeniul asta si tu da... pai problema e la tine. In al doilea rand, cam are dreptate @hanako... Lenea e mare si nu era cine stie ce de cautat. Multi s-au obisnuit sa posteze aici pentru ca se asteapta sa dea altii rezolvarea la ceva ce gasesti scriind 2 cuvinte pe internet. Adica pentru niste lucruri atat de simple, sa vina altcineva sa ti le faca? Nu ai cum sa inveti daca tot timpul face altcineva in locul tau.

Macar pe hanako il recomanda cineva, dar pe tine? Tu i-ai dat direct "mura-n gura", hanako i-a zis sa incerce sa caute pe internet, i-a zis ce sa caute, nu i-a dat mare lucru de facut, trebuie sa faca si el ceva daca vrea o rezolvare.

Edited by S0NNIX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, S0NNIX said:

Am crezut ca s-a dus toxicismul din tine, dar vad ca nu prea. Daca tu vrei sa spui ca el n-are cunostinte in domeniul asta si tu da... pai problema e la tine. In al doilea rand, cam are dreptate @hanako... Lenea e mare si nu era cine stie ce de cautat. Multi s-au obisnuit sa posteze aici pentru ca se asteapta sa dea altii rezolvarea la ceva ce gasesti scriind 2 cuvinte pe internet. Adica pentru niste lucruri atat de simple, sa vina altcineva sa ti le faca? Nu ai cum sa inveti daca tot timpul face altcineva in locul tau.

Macar pe hanako il recomanda cineva, dar pe tine? Tu i-ai dat direct "mura-n gura", hanako i-a zis sa incerce sa caute pe internet, i-a zis ce sa caute, nu i-a dat mare lucru de facut, trebuie sa faca si el ceva daca vrea o rezolvare.

Tutorialele sunt facute strict sa inveti din ele si i-am dat "mura-n gura" pentru ca ori ca cauta pe youtube "cum sa compilezi cu zeex" ori ca i-am dat eu tutorialul este strict acelasi lucru si baiatul daca se uita cu atentie data viitoare o sa stie ce are de facut 

Web Developer 
My portfolio: Click

Link to comment
Share on other sites

On 2/13/2022 at 12:41 AM, AntiExE. said:

Tutorialele sunt facute strict sa inveti din ele si i-am dat "mura-n gura" pentru ca ori ca cauta pe youtube "cum sa compilezi cu zeex" ori ca i-am dat eu tutorialul este strict acelasi lucru si baiatul daca se uita cu atentie data viitoare o sa stie ce are de facut 

Am rezolvat i-am dat parta lui venomarius ca nu mai stiam cum si trebuia sa sterg din roaming nu din local aia era toata treaba si ori cum ms ca m-ai ajutat

 

Edited by GabyRo.off
Link to comment
Share on other sites

On 2/12/2022 at 8:56 AM, GabyRo.off said:

saluat ma numesc Gaby si am o problema la sublime cei care credeti ca ma puteti ajuta o sa lag si cu ce problema am si discordu

am pus pack dala in %appdata% si nu merge nu apare ce trebuie sa apara si nu merge sa compilez.

Discordul meu:GabyRo#8453

Ai pe youtube de la Edison un tutorial cu Sublime text :facepalm:

 

🔥Daca ii dai cuiva a doua sansa, e ca si cum i-ai oferi un glont la pistol ca sa te nimereasca.🔥

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.