Jump to content

Gamemode Play4Times By ArTiStU.eXe


ArTiStU.eXe

Recommended Posts

  1. Titlul cu numele gamemode-ului și versiunea lui.
  2. O descriere cât mai mare a gamemode-ului: Salut, acesta este gamemode-ul play4times inceput de pe new-times gamemode-ul lui loly am lucrat la acest gamemode foarte mult dar am inceput un gamemode de la 0 asa ca am decis sa il postez pentru ca nu mai aveam ce sa fac cu el.
  3. Poze /sau video: 
  4. Creditele specificate (chiar dacă e un gamemod edit, postați creditele autorilor și celor care l-au editat): Loly, ArTiStU.eXe, Keisenkov si NoNiAdv
  5. Link de descărcare: https://www.mediafire.com/file/gg3koovogaxhrz7/gamemode+p4t+by+artistu.exe.rar/file
  6. Link catre virustotal.com cu arhiva scanată: https://www.virustotal.com/gui/file/4feff4b475346da791f9c5646efd8e577d93f5332a1c2c8b11733db081cd8e62/detection
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Marian.ATENTAT said:

@M4c e bug de la gamemode e usor de rezolvat daca  stii ceva kripting

 

Nu ne poți ajuta tu patroane, că tu le ai cu scriptingu, noi suntem habarniști sau dacă nu vrei să ajuți lumea publică, te pot adăuga pe discord.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, M4c said:

De comentat toti știu să comenteze, dar bugu uriaș pe care îl are gm-ul, văd că nu încearcă nimeni să îl rezolve. 😶

E simplu de rezolvat mane, daca ai minimul de cunostinte ar trebui sa l rezolvi 😃 si nu cred ca e asa un bug masiv, repet daca ai minimul de cunostinte ar trebui sa l rezolvi

Edited by Procent RPG
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Procent RPG said:

E simplu de rezolvat mane, daca ai minimul de cunostinte ar trebui sa l rezolvi 😃 si nu cred ca e asa un bug masiv, repet daca ai minimul de cunostinte ar trebui sa l rezolvi

E  ușor să bați din gură, veniți cu rezolvarea. 

Link to comment
Share on other sites

On 8/11/2021 at 7:33 PM, Procent RPG said:

De ce sa rezolvam pentru tine? =]]

 

Ești și haios, prietene sincer nu vreau să-ti dau atenție și valoare, tu ești ceva scipter nu scripter și ca fapt divers vorba multă = sărăcia omului !!!  Tu nu rezolvi pentru mine bugul respectiv pentru că sunt mai multe persoane care doresc să folosească GM-ul ăsta, Artistule verifică și rezolvă bugul respectiv ca să se bucure și amărâții ăștia care se dau scripteri doar în vorbe că ei rezolvă, că fac, că dreg, că e ușor, apoi ei îs paraleli cu realitatea.  ;) 

Link to comment
Share on other sites

On 8/9/2021 at 1:55 AM, Marian.ATENTAT said:

ti au patinat  datele de la host pe partajare si ti a luat procent gamemode u si acum il pui pe net =)))))))))))) penibil

nush cum sa ti zic da nu mi s au vazut datele niciodata si pe langa asta eu nu urc .pwn pe host ca procentrpg :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 8/12/2021 at 11:18 AM, M4c said:

Ești și haios, prietene sincer nu vreau să-ti dau atenție și valoare, tu ești ceva scipter nu scripter și ca fapt divers vorba multă = sărăcia omului !!!  Tu nu rezolvi pentru mine bugul respectiv pentru că sunt mai multe persoane care doresc să folosească GM-ul ăsta, Artistule verifică și rezolvă bugul respectiv ca să se bucure și amărâții ăștia care se dau scripteri doar în vorbe că ei rezolvă, că fac, că dreg, că e ușor, apoi ei îs paraleli cu realitatea.  ;) 

Hai sa ti explic cum sta treaba, fratele meu artistu exe a stat cu bugul nerezolvat mult timp, atata timp cat tu sau el nu sunteti in stare sa mi faceti diferenta dintre textlabel si textdraw sau diferentele dintre mysql_query si tquery nu aveti dreptul sa comentati, asa ca stati in banca voastra ca sunteti prea terminati pentru aceasta comuntiate de samp + ca tu nu ai ce valoare sa mi oferi pentru ca esti vai capul tau;) 

Edited by Procent RPG
Link to comment
Share on other sites

On 8/26/2021 at 7:53 PM, Procent RPG said:

Hai sa ti explic cum sta treaba, fratele meu artistu exe a stat cu bugul nerezolvat mult timp, atata timp cat tu sau el nu sunteti in stare sa mi faceti diferenta dintre textlabel si textdraw sau diferentele dintre mysql_query si tquery nu aveti dreptul sa comentati, asa ca stati in banca voastra ca sunteti prea terminati pentru aceasta comuntiate de samp + ca tu nu ai ce valoare sa mi oferi pentru ca esti vai capul tau;) 

vai de capu tau te dai cine nu esti coaie furi comanda /acclear din gm b-hood si bagi in gm new-times care ala nu e gm tau e gm lu lycser si tu vorbesti de scripting "skriptore" si ca sa ti zic ceva eu pana sa pun gamemode ul pe net nu am dat de bugul ala adica nu mi s a intamplat niciodata sa iau kick pentru ca am tras cu arma

Link to comment
Share on other sites

On 8/11/2021 at 12:29 PM, M4c said:

E  ușor să bați din gură, veniți cu rezolvarea. 

 Problema este in 'task SetPlayerUnjail[ 1000 ]( ) {'

Acolo trebuie inlocuit script-ul acesta:
 

        if( GetPlayerCameraMode ( x ) == 53 )
        {
            new Float: cam_pos ;
            GetPlayerCameraPos ( x, cam_pos, cam_pos, cam_pos ) ;
            if ( floatabs ( cam_pos ) > 50000 ) return va_SendClientMessageToAll(COLOR_LIGHTRED, "AdmBot: %s has been kicked by AdmBot, reason: Weapon Crasher #2.", GetName(x));
            Kick(x);
            return 0;
        }

cu acesta:
 

        if( GetPlayerCameraMode ( x ) == 53 )
        {
            new Float: cam_pos ;
            GetPlayerCameraPos ( x, cam_pos, cam_pos, cam_pos ) ;
            if ( floatabs ( cam_pos ) > 50000 )
            {
                va_SendClientMessageToAll(COLOR_LIGHTRED, "AdmBot: %s has been kicked by AdmBot, reason: Weapon Crasher #2.", GetName(x));
                Kick(x);
                return 0;
            }
        }

Return-ul este pus gresit doar pe trimiterea mesajului.
Adica daca ai hack, trimite acel mesaj dar nu iei kick.
Iar daca nu ai hack, nu trimite mesajul dar iei kick.

Discord:
! Akan !#6675

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.