Jump to content

Servici scripting - Flavius


Flavius Flv

Recommended Posts

Salut numele meu este Flavius am vârsta de 20 de ani ofer servici scripting de calitate lucrez la un proiect în momentul se față caut un partener serios el vine cu investiția host și tot ce trebuie nu necesita plata la început pot și promova serverul în același timp filmând am tot necesarul aștept pm!

Link to comment
Share on other sites

Ce te recomanda ca scripter ? Spune public cine esti si ce stii sa faci (cu dovezi) daca tot te-ai obosit sa iti faci cont pe acest forum .Este mai usor sa citim si poate ne faci cu adevarat curiosi sa apelam la serviciile tale .

Ai mai multe greseli de scriere decat varsta pe care o ai .Cum ar putea cineva sa incredinteze un gamemode unui scripter cu o postare de genul ?Eu unul NU .Poate prinzi bine la noua generatie si ii pacalesti pe ei .

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, After School Community said:

Ce te recomanda ca scripter ? Spune public cine esti si ce stii sa faci (cu dovezi) daca tot te-ai obosit sa iti faci cont pe acest forum .Este mai usor sa citim si poate ne faci cu adevarat curiosi sa apelam la serviciile tale .

Ai mai multe greseli de scriere decat varsta pe care o ai .Cum ar putea cineva sa incredinteze un gamemode unui scripter cu o postare de genul ?Eu unul NU .Poate prinzi bine la noua generatie si ii pacalesti pe ei .

Cel mai probabil e @OfflineJR dupa ce si-a inchis topicul cu servcii scripting dupa 1minut face si asta tot " Flavius "

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DanielSy said:

Cel mai probabil e @OfflineJR dupa ce si-a inchis topicul cu servcii scripting dupa 1minut face si asta tot " Flavius "

Nu rege nu este nimeni sunt chiar eu in persoana daca am un cont nou nu inseamna ca trebuie sa judecati si sa faceti reclama proasta sa zic asa doar uitasem contul asta ca nu am mai intrat de mult aici, din punct de vedere gramatical in viata de zi de zi vorbesc cum doresc, am multe proiecte duse la final daca cineva doreste serviciile mele ma poate contacta si ii arat in privat tot ce am eu lucrez doar cu gameodeul meu nu iau toate prostiile de pe internet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.