Jump to content

Recommended Posts

Salut, ma numesc Comorasu Florin am varsta de 15 ani si am decis sa incep un gamemode de la 0, am vrut sa il continu dar numai merita sa-mp in 2021 si m-am lasat si de sa-mp sper sa va placa acest gamemode 

Creator/ editor : Comorasu

Video: 

Virus total:  https://www.virustotal.com/gui/file/eceba7955739a53785fb0dad2c24c0af00db2e364ff69861ff64b2f5ca50df15/detection

Link gamemode/sistem

Alte precizari : Daca va apare ca e virus nu e e de la include/ samp-server/ plugins.

Important: Pastrati credite, multumesc ❤️

Baza de date:   

GMDELA0.rar

bazadedatecomorasu.sql

Edited by comorasu_florin
Baza de date <3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By ice_samp
      Salutare baieti,ma bucur sa văd ca SA:MP inca nu a murit,m-am retras acum 2-3 ani și de atunci nu mai sunt la curent cu acest joc. Ca o scurta introducere am avut câteva servare destul de populare pe vremea când eram mai puști și nu prea aveam ce face cu timpul,pentru cei mai vechi de pe aici. Acum nu prea îmi mai permite timpul sa ma joc ca înainte,dar pentru o veche pasiune ceva tot se găsește. Ma gândeam sa redeschid ceva,un server poate și o comunitate,dar dat fiind faptul ca am pierdut legătura cu toți vechii prieteni de pe acest joc,as avea nevoie de cineva (neaaparat care sa aibe cunoștințe Pawno,php,etc) cu care sa o fac. Dacă este cineva interesat,voi verifica destul de des forumul pentru a vedea răspunsurile voastre. Multumesc

Edit: Ma puteți contacta și dacă aveți GM-uri de vânzare. 
    • By comorasu_florin
      [21:53:31] Error ID: 1065, Eroare: Query was empty [21:53:31] Callback: [21:53:31] gQuery: [21:53:31] ==================================================================== [21:53:31] ==================================================================== [21:53:31] Error ID: 1065, Eroare: Query was empty [21:53:31] Callback: [21:53:31] gQuery: [21:53:31] ====================================================================Cand se salveaza in baza imi da erorile astea de la ce drq sa fie
      Daca puteti sa ma ajutati 

Comanda: 

YCMD:givehouse(playerid, params[], help) {
          new house, id, query[256], string[180];
          if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 6) return true;
          if(sscanf(params, "id", id, house)) return SCM(playerid, COLOR_GREY, "Syntax: {FFFFFF}/givehouse <playerid/name> <house id>");
          mysql_format(SQL, query, sizeof(query), "UPDATE users SET House='999' WHERE House='%d'", id);
          mysql_tquery(SQL, query, "", "");
          PlayerInfo[id][pHouse] = house;
          query[0] = EOS;
          mysql_format(SQL, query, sizeof(query), "UPDATE users SET House='%d' WHERE ID='%d'", house, PlayerInfo[id][pSQLID]);
          format(string, sizeof(string), "({FF0000}Admin Info{FFFFFF}) %s i-a dat lui %s(%d) casa %d.", GetName(playerid), GetName(id), id, house);
          SendAdminMessage(COLOR_WHITE, string, 1);
          format(string, sizeof(string), "Administratorul %s ti-a dat casa %d.", GetName(playerid), house);
          SCM(id, COLOR_YELLOW, string);
          HouseInfo[house][hOwned] = 1;
          format(HouseInfo[house][hOwner], 256, GetName(id));
          HouseInfo[house][hValue] = 0;
          UpdateLabel(1, house);
          query[0] = EOS;
          mysql_format(SQL, query, sizeof(query), "UPDATE houses SET Owned='1', Owner='%s', Value='0' WHERE ID='%d'", GetName(id), house);
          return true;
      }
    • By Claudiu Clau
      Salut, caut un scripter cu gamemode, serios și care dorește să mă ajute, am un server cu 30+ de playeri online!
      Discord: Clau#4348
      Instagram: _claudiu_17
    • By nusuntalex
      Vreau sa deschid un server dar am nevoie de cineva ce are cunostinte in scripting . Daca vrei sa devi scripterul serverului meu te rog scrie-mi pe discord Alex_x#8486 si vorbim acolo toate detaliile .
    • By Jiust
      Buna ziua, eu astazi doresc sa angajez un scripter care sa lucreze din greu la un gamemode, inceput de la gamemode-ul lui Edison de 7k linii. El in prezent are diferite systeme, etc. dar sunt din pacate foarte multe buguri si trebuie adaugate foarte multe lucruri. Eu sunt dispus sa platesc preturi rezonabile, pentru mai multe detalii contactati-ma pe discord.
      Discord: aLuNa#0026
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.