Jump to content

Servicii scripting gratis.


OfflineJR

Recommended Posts

Salut.

Numele meu este Flavius si am varsta de 16 ani.

Acum cateva zile am gasit un Gamemode pe un stick si m-am gandit sa incep sa imi pierd din timp. Caut pe cineva care doreste sa deschida un server si care doreste sa investeasca. 

Nu am nevoie de bani.

Discord: Offline#6969

 

Edited by OfflineJR
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
La 16.04.2021 la 12:34, OfflineJR a spus:

Salut.

Numele meu este Flavius si am varsta de 16 ani.

Acum cateva zile am gasit un Gamemode pe un stick si m-am gandit sa incep sa imi pierd din timp. Caut pe cineva care doreste sa deschida un server si care doreste sa investeasca. 

Nu am nevoie de bani.

Discord: Offline#7224

Discord nou: Offline#6969

Link to comment
Share on other sites

Nu va recomand Offline, l-am avut si eu ca scripter recent si mi-a sters tot din FTP. Prima data cand l-am luat, mi-a facut o farsa, a zis ca nu se mai baga si d-astea, dupa a intrat si a zis ca a fost doar o farsa. I-am dat toate datele frumos, a bag gm si omu scripta. Si dintr-o data vand ca iese din grupuri si sterge tot din FTP. Omu zice ca are 20 de ani, dar nu prea cred. Are mentalitate de copil mic.
Edited by CaTa SiLENT
Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, CaTa SiLENT a spus:
Nu va recomand Offline, l-am avut si eu ca scripter recent si mi-a sters tot din FTP. Prima data cand l-am luat, mi-a facut o farsa, a zis ca nu se mai baga si d-astea, dupa a intrat si a zis ca a fost doar o farsa. I-am dat toate datele frumos, a bag gm si omu scripta. Si dintr-o data vand ca iese din grupuri si sterge tot din FTP. Omu zice ca are 20 de ani, dar nu prea cred. Are mentalitate de copil mic.

Am făcut asta pentru ca era o bătaie de joc din partea voastră. 

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, CaTa SiLENT a spus:
Nu va recomand Offline, l-am avut si eu ca scripter recent si mi-a sters tot din FTP. Prima data cand l-am luat, mi-a facut o farsa, a zis ca nu se mai baga si d-astea, dupa a intrat si a zis ca a fost doar o farsa. I-am dat toate datele frumos, a bag gm si omu scripta. Si dintr-o data vand ca iese din grupuri si sterge tot din FTP. Omu zice ca are 20 de ani, dar nu prea cred. Are mentalitate de copil mic.

Si cat despre varsta:)) ti am spus clar ca se vedea ca iti băteai joc si ma puneai pe mine să îți plătesc.

Edited by OfflineJR
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.