Jump to content
  • 0

Sa-Mp Crash


Raulik

Question

19 answers to this question

Recommended Posts

Ruben" post="68628" timestamp="1303712859"]

Te bate modurile,mai scoate din ele!  :shocked:

Ba da mute te mai crezi tu ca stii!!! Vezi k habar nu ai ca nu am nici un mod instalat!! E gta simplu luat de pe filelist!! Deci nu iti mai da tu cu parerea ca ma bat pe mine modurile ca habar nu ai!!! Asa ca lasa pe altii care macar stiu de la ce e acel crash!!

OULE

Link to comment
Share on other sites

Ruben" post="68635" timestamp="1303714119"]

Analfabet mai esti,ce inseamna mai precis OULE?

Si de ce nu ai spus ca nu ai moduri? Tia fost lene sa scri? :))

Reinstaleazati si u GTA-ul si SA-MP-ul,sau poate ca nu e bun de unde il ai...mai bine reinstalezi tot

OULE e o expresie ;);)!! Si Folosesc acelasi san andreas ca toti prietenii mei dar nush dc imi da eroarea asta!!

Am luat de pe filelist San  Andreas Unleashed!! Asta il am instalat

Link to comment
Share on other sites

Ruben" post="68635" timestamp="1303714119"]

Analfabet mai esti,ce inseamna mai precis OULE?

Si de ce nu ai spus ca nu ai moduri? Tia fost lene sa scri? :))

Reinstaleazati si u GTA-ul si SA-MP-ul,sau poate ca nu e bun de unde il ai...mai bine reinstalezi tot

dai ma pace=))

ce poti sai ceri lui nu vz k nu stie sa scrie ?:))nu o scris doar oule o scris si Ba da mute te mai crezi tu ca stii! =)) mute  =)))

youtube.com/secretofficial1 < - SECRET CHANNEL !

Link to comment
Share on other sites

Secret" post="69273" timestamp="1303922319"]

dai ma pace=))

ce poti sai ceri lui nu vz k nu stie sa scrie ?:))nu o scris doar oule o scris si Ba da mute te mai crezi tu ca stii! =)) mute  =)))

Nush de ce naiba te-ai bagat tu daca nu ajuti cu nik!!! Sa i se dea WARN

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.