Jump to content
  • 0

Problema masini


Raulik

Question

DEci vreau sa va cer si eu un ajutor !! Am o problema cu amsinile personale merg toate nu se intampla nik dar dupa restart masinile raman fara proprietar dar proprietaru tot are cheile de la vehicul dar acea masina nu mai este a sa!! Ma poate ajuta careva??

P.S: Masinile sunt tot in locul acela unde au fost parcate de proprietar inainte de restart!!

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

stuntman-=!!" post="68279" timestamp="1303560969"]

Pai, daca nu ajuti si tu pe altii, ei de ce te-ar ajuta ? Tu intri pe forumul asta DOAR SA PUI INTREBARI, nu si sa ajuti pe altii. Si nu conteaza, regulile sunt reguli.

Lock topic!

Ma dar tu te-ai nascut invatat?? Eu sunt la inceput cu scriptingul si e normal sa pun intrebari!! Nu cred ca la inceput tu nu ai pus nici o intrebare doar ai raspuns altora!!

Link to comment
Share on other sites

Ma dar tu te-ai nascut invatat?? Eu sunt la inceput cu scriptingul si e normal sa pun intrebari!! Nu cred ca la inceput tu nu ai pus nici o intrebare doar ai raspuns altora!!

Iar tu daca esti la inceput de ce te bagi asa tare in scripting, deja treci la sisteme de masini personale etc.. mai bine dute pe www.wiki.sa-mp.com, si invata callback's si functi.. ;)

Nu o sa iti de-a alti mura'n gura

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.