Jump to content
  • 0

Problema textdraw - INSANE STUNT BONUS


CLOSEONE07

Question

Salutare, cand ma joc samp si fac un anumit stunt cu masina sau cu orice vehicul, imi apare textdraw-ul cu INSANE STUNT BONUS, si devine enervant, am incercat toate modalitatile posibile, reinstalare joc, schimbare versiune cleo/sampfuncs, si multe altele, dar degeaba. Ma poate ajuta cineva in legatura cu asta? Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
1 oră în urmă, CLOSEONE07 a spus:

Salutare, cand ma joc samp si fac un anumit stunt cu masina sau cu orice vehicul, imi apare textdraw-ul cu INSANE STUNT BONUS, si devine enervant, am incercat toate modalitatile posibile, reinstalare joc, schimbare versiune cleo/sampfuncs, si multe altele, dar degeaba. Ma poate ajuta cineva in legatura cu asta? Multumesc.

Daca joci pe un server detinut de tine adauga asta

EnableStuntBonusForAll(0);

sub

OnGameModeInit

si compileaza.

Daca nu este serverul tau si te joci online atunci ei au aceasi problema.

Daca esti pe single player nu ai ce ii faci probabil doar cu moduri dar nici atunci daca nu a fost scos intentionat de cine a creat modul.

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

La 05.07.2020 la 14:23, StrikerM a spus:

Daca joci pe un server detinut de tine adauga asta


EnableStuntBonusForAll(0);

sub


OnGameModeInit

si compileaza.

Daca nu este serverul tau si te joci online atunci ei au aceasi problema.

Daca esti pe single player nu ai ce ii faci probabil doar cu moduri dar nici atunci daca nu a fost scos intentionat de cine a creat modul.

ceilalti nu au aceasta chestie, joc pe un server care nu este detinut de mine.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Acum 6 minute, CLOSEONE07 a spus:

 

ceilalti nu au aceasta chestie, joc pe un server care nu este detinut de mine.

Pai asta e chestia ca daca nu au functia aia inseamna ca au stunt bonus activat.

Find server de stunt e si normal sa il aibe.

Edited by StrikerM

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Acum 35 minute, CLOSEONE07 a spus:

e server de rpg

Atunci nu are functia aia in gamemode sau probabil modurile pe care tu le folosesti iti ofera ti-e acest mesaj de stunt bonus cand faci ceva.

Majoritatea serverelor sunt scriptate de "scripteri foarte buni" si intretinute de altii "si mai buni".

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.