Jump to content
  • 0

TextDraw miscator


ruben88

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

foloseste timere!

Ooo, esti un geniu.

Mai bine fara textdraw miscator, de fapt sunt mai multe textdrawuri, show la unul, hide la celelalte, mai bine fara textdraw miscator pentru ca ocupa mult loc in script si pentru ce, un mic textdraw care se misca ...

Link to comment
Share on other sites

Guest PlayON

E foarte usor sa faci un textdraw miscator. De exemplu, sper ca ai vazut Snowman al meu? Eh, eu acolo folosesc o variabila, pe care o updatez la nush cate secunde, adica ii adaug un +0.5 sau nu stiu cat, ca sa nu se deplaseze prea mult, si tot adauga diferite valori la variabila pana ajunge la un punct, de la acel punct fac ca valoarea variabilei sa scada echivalent cu cel cu care urca.

Mda, bag mana-n foc ca te-am bagat in ceata...

Link to comment
Share on other sites

Guest PlayON

Ca sa faci sa se miste ca acul acela, iti trebuie un calcul cu atan acos ceva de genu, alea determina un fel de numar care il folosesti la pozitie, eu unul habar nu am la calcule!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.