Jump to content
  • 0

Run Time Error 19 "File Or Function Is Not Found"


Oly

Question

11 answers to this question

Recommended Posts

nu imi incarca plugin-ul ! am pus streamer.dll in folderul plugins si scrie tot load 0 plugins..

server.cfg arata asa :

echo Executing Server Config...

lanmode 0

rcon_password xxx

maxplayers 50

port 7777

hostname Pleasure RP

gamemode0 gm 1

filterscripts

announce 1

query 1

weburl www.sa-mp.com

plugins streamer

maxnpc 25

weapon_rate 40

stream_distance 300.0

stream_rate 1000

onfoot_rate 40

incar_rate 40

Link to comment
Share on other sites

Guest PlayON

daca iti trimit serverul arhivat poti sa rezolvi tu te rog?:(

ti-am dat un pm cu id meu de mess

NU SE TRIMIT PM-URI DESPRE AJUTOR SI NICI IDURI!

Link to comment
Share on other sites

pai atunci dati-mi detalii..

am descarcat streamer.dll l-am pus in plugins

tot nu merge... alte pluginuri nu imi cere gm ca nu imi da eroare la compilare! ce pot face???

de ce sa nu aibe voie sa ma ajute daca el doreste?suntem oameni nu roboti? De asta sunteti cred..sa ne ajutati pe toti si din moment ce nu pot face singur ati putea sa ma ajutati voi!Cum doriti sa i-l trimit altfel?

Link to comment
Share on other sites

pai atunci dati-mi detalii..

am descarcat streamer.dll l-am pus in plugins

tot nu merge... alte pluginuri nu imi cere gm ca nu imi da eroare la compilare! ce pot face???

Ai citit tot ce am zis mai sus? Daca nu, mai citeste odata asta:

=- link=topic=10743.msg64134#msg64134 date=1301914891]

Daca nu se incarca, instaleaza Net Framework 3.5

de ce sa nu aibe voie sa ma ajute daca el doreste?suntem oameni nu roboti? De asta sunteti cred..sa ne ajutati pe toti si din moment ce nu pot face singur ati putea sa ma ajutati voi!Cum doriti sa i-l trimit altfel?

1. Asta e regulamentul.

2. Forumul asta nu e facut pentru a cere ID-uri, scripturi, SCRIPTERI, etc. Aici ceri ajutor la scripting iar ajutorul se da prin sectiunile forumul, nu PM, sau alte chestii unde afli doar tu raspunsul la o anumita problema.

Sunt foarte multe topicuri cu probleme legate de scripting, daca ai folosi putin butonul Cauta/Search din meniul forumului mai mult ca sigur ai gasi si raspunsul.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

u zic ca nu l-as gasi..

am aplicat toate metodele.. am instalat si framework..am bagat si pluginul si tot eroarea asta apare! tot nu se incarca pluginul..

  si nu ceream id de dragul de a-l avea,ci sa ii trimit gamemode sa il faca el fiindca eu nu reusesc! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.