Jump to content

Vand gamemode si panel


HaoSs07

Recommended Posts

*Va rog sa nu comentati aiurea(nu am nevoie de recomandari, pareri si orice altceva.)
*Acesta v or fi vandute numai unei singure persoane cu capul pe umeri!

Vand un gamemode de la 0, acesta fiind o replica a bugged ului de acum 2-3 ani.

El vine cu urmatoarele sisteme peste cele de baza..:
VIP Car(neon, wheels si vip text) pe Infernus, Sultan si Bullet
Calendar Event (administratorii pot adauga diferite recompense(pe data de x la ora x v a fi acordat de exemplu o masina de tip sultan sau 5 mere) care sunt acordate unui jucator random sau tuturor jucatorilor.)
Sistem de licitatii(case si business uri) Daca un jucator este inactiv mai mult de x zile business ul si casa v or fi transferate catre AdmBot care urmeaza sa fie licitate automat in fiecare vineri, sambata si duminica dupa ora 8
Sistem de race asemanator OG-Times
Sistem de pet si crate cu skin uri.
Altele nu mai imi trec prin minte in momentul de fata..
Gamemode ul este unul stabil, optimizat zic eu(190-195 ticks cu 100 persoane online, aici ar fi trebuit o "dovada" dar m am certat cu raduq si nu mai am video ul)
  - ~Edit pentru a lamuri treaba, a rulat cu un build al serverului modificat, pe 9900k. El nu depinde foarte mult de baza de date comparat cu orice alt gamemode gratuit de pe internet.

Acum sa discutam despre panel...

Panelul a fost facut de catre Sinner, dupa care eu l am rescris pe laravel 6(era pe 5.3, doar design ul a fost pastrat)
Link: https://panel.b-gaming.ro
A fost optimizat foarte mult fata de cel original, pe un webhost mai bun se incarca pagina si la 0.02-0.03 secunde cu date live din baza..
Este foarte securizat, pana acum nu a reusit nimeni sa il "sparga".
Actiunile(ban, mute, jail samd) si alte date(informatii despre player cat timp este conectat sau licitatii daca sunt active) sunt trimise instant catre server/panel fara nici un fel de query.

Cam atat imi amintesc in momentul de fata. Daca esti interesat de gamemode/panel pot testa/prezenta orice parte din el doresti.
Panelul si gamemode ul nu sunt pokemon(incarcate cu tot felul de prostii) el are strict ul necesar pentru deschiderea unui server dupa care pot fi adaugate altele.
Pret ul este si el destul de mare, acesta il ofer numai in privat.
Contact:

Edited by HaoSs07
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.