Jump to content

caut scripter


Recommended Posts

Salut,

caut pe cineva care poate sa ma ajute (contra cost) cu un server dupa ideile mele!

intro:

1.iesi din puscarie si incerci sa iti faci o viata noua... incepi de jos (ca munca) 

2. esti in gara ai venit din alta tara/oras/etc (ai o suma de bani stransi, iti permiti chirie/cumperi casa/afacere/ etc)

3. esti la spital dupa ce ai iesit din coma, nu mai recunosti pe nimeni familie/prieteni (ai casa/masina deja)

1.economie reala

fara bonusuri si 999kk, spin,crate si alte ......

2.jobs

cat mai multe posibile si distractive de exemplu mi-a placut: pizza boy si forklift. ce nu mi-a placut: fishman, pescuiesti 1 min si apoi fugi cu nrg si o iei de la capat, etc.

rent a bike

rent a car

rent .... etc

idei pe parcurs

3.biz

cat mai multe afaceri posibile

un player sa poate sa cumpere cate afaceri vrea!

fast food / benzinarie / 24/7 / haine / reparat masini vopsit, si asa mai departe

bineinteles daca nu le viziteaza sa scoata cashul sa zicem sa le piarda dupa anumite zile..

4. case/apartamente

la fel cat mai multe posibile si orice player poate sa cumpere cate vrea 

5. factions

medici,taxi,mayor,hitman,school,news,town truck,fbi,clan.

6.cars

fiecare masina sa aiba pret: noua,la mana a 7. (ma gandesc dupa km)

7.scoala de soferi sa aiba niste teste dupa drpciv 

8.sa fie si boti sa fie cat mai real posibil, sa vezi oameni pe trotuar, masini in trafic in caz ca chemi taxiul si nu e nimeni la "datorie" sa vina botul sa te duca

9.event curse de masini....probabil si cu impuscaturi dar ma gandesc fara $$$

10.vip/donation

in caz ca esti lenes sau pur si simplu iti permiti, donezi o suma de bani, ca sa ai un 'avantaj" cumperi biz/casa/masina

 

astea sunt ideile mele momentan!

sunt incepator, m-am jucat 40 ore pe primul server pe care l-am gasit dar dupa ce ai 1 casa/biz si 7 masini si 15kkk, nu mai are farmec jocul:p

astept pm cu o modalitate de contact si un pret sau parteneriat cum doriti!

am cumparat un server de 50 slots... pentru inceput.

 

 

Edited by em20346
Link to comment
Share on other sites

Sunt interesante ideile tale, chiar sistemul ala de boti, e fain, ideea e ca am avut odată la început de prin 2013/2014 - un server cu boti pe server ca si cum ai fi pe single player, mergeau cu mașinile, cu trenul. Era super unic si super fain, dacă îl mai găsesc o să-l împărtășesc cu toti.

  • Sad 1

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

@em20346 Ti-am trimis mesaj privat

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.