Jump to content
  • 0

Problema Chat

BuBu

Question

2 answers to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• By AnDrEyUpS
      Salutare! Ma poate ajuta cineva cu chestia asta? Cand un jucator are admin sa scrie cu rosu in chat?
      Am pus asta la OnPlayerConnect, dar doar numele din tab apare cu rosu.:
      if(pInfo[playerid][pAdmin] < 1) return SetPlayerColor(playerid, 0xB31313FF), PlayerTextDrawColor(playerid,NamePlayer[playerid], COLOR_ADMINP);

Am cautat la comanda /shop -> premium account deoarece schimba culoarea in portocaliu si nu gasesc deloc, probabil nu se afla in gamemode chestia cu schimbarea culorii. Un sfat m-ar ajuta foarte mult, multumesc!
    • By VenoMarius ERROR404
      Salut, am si eu o problema cu database, dupa ce imi dau admin 7 din baza de date cand intru pe joc nu primesc adminul, dc ?
    • By Raul112233
      Salut,am si eu o problema!!
      Cand ma fac duty in lspd si pun tinta imi da server closed connection!!
      De ce??

• By Goad
      @Banditul
      @Mister

Salut, de curand toate conturile mele " sociale " au fost sparte inclusiv cel de crypto, de cineva pus.. desigur.

Nu stiu ce reclama a facut aici dar scriu dupa atata timp deoarece trebuiesc informati toti despre ceea ce descarca de aici sau cu cine se intra in contact. 

Doresc daca se poate sa imi fie șters warning-ul deoarece se pot face verificari pe clasa de IP. O sa las o poza mai jos, mi-am actualizat parola fara probleme chiar acum.

• By Yonut
      Salut!

Am o mica problema cu include-ul mSelection, pe mine personal ma depaseste si nu stiu ce sa-i fac, am incercat ogramada de chestii.
      Mai exact cand un jucator foloseste comanda [/clothes], [/buyhat] respectiv [/glasses] apare textdraw-ul include-ului mSelection insa nu se incarca niciun model, cateva poze: 

Cred ca ati inteles despre ce este vorba.
      Nu primesc absolut nicio erroare in consola, am utilizat crashdetect in speranta ca voi gasi ceva insa, nimic.

Codul pare sa fie ok, fisier-ul skins.txt exista in folder-ul scriptfiles, la fel si glasses.txt, s.a.m.d

Daca cineva a mai avut problema asta si m-ar ajuta as aprecia enorm.
      Vreau raspunsuri serioase, de la persoane seriose, nu aiurea.
      Multumesc!
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.