Jump to content

[MAP] - LSPD & DS


TuNix

Recommended Posts

  • 4 months later...
La 20.06.2019 la 9:48, Unchiu.XeNoN a spus:

Mapele sunt făcute de mine, sunt doar pe server-ul DroLL mapele am fost mapper acolo, nu mai sunt pentru că oamenii sunt niște jeguri că nu pot să le spun alt cumva =)) și am ieșit din comunitate, și m-am decis să postez 2 mape de acolo aici ! :)) probabil unii dintre voi o să vă bucurații de ele =)) dacă e o să le puteți modifica cu Texture Studio.

1.LSPD 

gallery4.jpg.eb3f2f295acd4c672b449d385e50a9b6.jpg
LSPD.txt
Aparte găsiți și la EraRPG Click , la minutul 1:01




2.DealerSHIP
gallery5.jpg.32ce7aa9d4632dd993cf1b17adabf2a4.jpg
image.png.029b594a2e080f60cdac461b44be4229.png
DS.txt

jaja ce am putut sa gasesc :)) cica jeg de omaeni .. nu zic nimic .. tu ala correctu :))) sterge ala cu oameni jegosi daca nu vrei sa pun niste poze unde te faci de ras si de kakat pe tot forumul 

DroLL.Ro  -- OWNER COMUNITATE 

Edited by danlove
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ți l-am șters mă plângăciosule de 31 de ani. Și poți să știi că am fost prea correct cu tine tâmpitule, ți-am făcut ce-ai vrut tu, omu dacă s-a băgat la muncă pe gratis îți convine, dar dacă îți cere banii sau pleacă, plângi ca un idiot că ai rămas singur și cauți metode de ceartă ha, ha 😂. Și mă cam doare undeva că postezi tu ce postezi.

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, Unchiu.XeNoN a spus:

Ți l-am șters mă plângăciosule de 31 de ani. Și poți să știi că am fost prea correct cu tine tâmpitule, ți-am făcut ce-ai vrut tu, omu dacă s-a băgat la muncă pe gratis îți convine, dar dacă îți cere banii sau pleacă, plângi ca un idiot că ai rămas singur și cauți metode de ceartă ha, ha 😂. Și mă cam doare undeva că postezi tu ce postezi.

 

bine mai plangaciosule .. succes cu comunitatea .. 

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 1 month later...
On 10/15/2020 at 12:51 PM, Muresan David said:

Unde gasesc si eu mappinguri deastea? adica pe ce site se gaseste cordonatele sau alte chestii?

Acuma am văzut și eu acest comentariu
Vreau să te anunț că totul a fost făcut cu mânuța mea :)))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.