Jump to content

Gamemode AngelZone - Edited By CostiAdv


CostiiAdv

Recommended Posts

Salut, eu sunt CostiAdv cunoscut sub numele de uNique sau uNique Adv.

Canalul meu de YouTube

Astazi postez un edit creat de mine al gamemodeului AngelZone care a fost postat pe acest site. Autor: Razvan | Edit: CostiAdv

Gamemodeul detine joburile si factiunile pe care le stim cu toti de pe servere mai mari.

----------------

Download

Virustotal

----------------

Pentru sustinere sper sa va abonati la canalul meu de YouTube: uNique Adv

Edit-uri:

P.S: multe lucruri nu au fost spuse aici dar sunt in gamemode!

// Editurile sunt acestea:
// 1.GiftBox-ul mutat ><
// 2.Comenzile /admins & /helpers modificate ><
// 3.Scripterul a fost mutat pe admin 9 iar Detinatorul pe admin 8. ><
// 4.Cel mai bun job este FisherMan fiind in /joba cu galben. [ are si putin mapping la el ] ><
// 4.Jobul FisherMan are 3 tipuri de pesti, Obisnuit 500k-1kk, Rar 1kk-1,5kk,Super Rar 2kk-2,5kk ><
// 5.Pontonul a fost prelungit si inconjurat cu roci, astfel in mijloc fiind cadouri mari(facute din cate 4 mici) reprezentand GiftBox-ul serverului ><
// 6.Comenzile /serverpass & /servername trecute doar pentru admin 9(Scripter) pentru a evita spargerile serverului. ><
// 7.[/opencase] a primit un update maret, acum poti castiga intre 500pp si 2500pp si intre 25-50kk. ><
// 8.Adaugat /rainbowcar si /rainbowcaroff(este FileScript nu este in gamemode). ><
// 9.Toate comenzile /giveallcase /giveallkeys /giveallmoney si multe altele de acest tip au fost modificate aratand gradul de "Administrator" cu galben si numele respectivului cu "rosu" pentru a evidentia cine da bonus> ><
// 10.Cum sunt si comenzile de mai sus ^ asa sunt si /areahealth(hp) /areaarmour pentru a vedea pe chatul adminilor. ><
// 10.                                  | ><
// 11.A fost modificat [/oplace] limita de bani este intre 500k si 50kk. ><
// 12.In mare parte gamemodeul a primit culoare, nu stiu fix tot si unde am modificat deoarece nu am tinut cont ca voi ajunge sa postez acest gamemode. !><!

Daca ati testat gamemode-ul sper sa reveniti cu un +1 pentru apreciere. Sunt la inceput si vreau sa progresez in timp.

Sper sa nu primesc hate! Nu sunt cine stie ce "Scripter"!

Edited by CostiAdv
  • Upvote 1

Discord: CostiiAdv#6666

Link to comment
Share on other sites

On 5/5/2019 at 8:27 PM, CostiAdv said:

Salut, eu sunt CostiAdv cunoscut sub numele de uNique sau uNique Adv.

Astazi postez un edit creat de mine al gamemodeului AngelZone care a fost postat pe acest site. Autor: Razvan | Edit: CostiAdv

Gamemodeul detine joburile si factiunile pe care le stim cu toti de pe servere mai mari.

Download link: https://www45.zippyshare.com/v/s45keXwP/file.html

Virustotal link:  https://www.virustotal.com/gui/url/dc8dad57129faae29b5cbdad4b1e60746a61d0fda10713c04879caddfacf8150/detection

Pentru sustinere sper sa va abonati la canalul meu de YouTube: uNique Adv

Edit-uri:

P.S: multe lucruri nu au fost spuse aici dar sunt in gamemode!

// Editurile sunt acestea:
// 1.GiftBox-ul mutat ><
// 2.Comenzile /admins & /helpers modificate ><
// 3.Scripterul a fost mutat pe admin 9 iar Detinatorul pe admin 8. ><
// 4.Cel mai bun job este FisherMan fiind in /joba cu galben. [ are si putin mapping la el ] ><
// 4.Jobul FisherMan are 3 tipuri de pesti, Obisnuit 500k-1kk, Rar 1kk-1,5kk,Super Rar 2kk-2,5kk ><
// 5.Pontonul a fost prelungit si inconjurat cu roci, astfel in mijloc fiind cadouri mari(facute din cate 4 mici) reprezentand GiftBox-ul serverului ><
// 6.Comenzile /serverpass & /servername trecute doar pentru admin 9(Scripter) pentru a evita spargerile serverului. ><
// 7.[/opencase] a primit un update maret, acum poti castiga intre 500pp si 2500pp si intre 25-50kk. ><
// 8.Adaugat /rainbowcar si /rainbowcaroff(este FileScript nu este in gamemode). ><
// 9.Toate comenzile /giveallcase /giveallkeys /giveallmoney si multe altele de acest tip au fost modificate aratand gradul de "Administrator" cu galben si numele respectivului cu "rosu" pentru a evidentia cine da bonus> ><
// 10.Cum sunt si comenzile de mai sus ^ asa sunt si /areahealth(hp) /areaarmour pentru a vedea pe chatul adminilor. ><
// 10.                                  | ><
// 11.A fost modificat [/oplace] limita de bani este intre 500k si 50kk. ><
// 12.In mare parte gamemodeul a primit culoare, nu stiu fix tot si unde am modificat deoarece nu am tinut cont ca voi ajunge sa postez acest gamemode. !><!

Daca ati testat gamemode-ul sper sa reveniti cu un +1 pentru apreciere. Sunt la inceput si vreau sa progresez in timp.

Sper sa nu primesc hate! Nu sunt cine stie ce "Scripter"!

Multumesc de credite! Bafta in continuare. Nu m-am uitat prin el!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.