Jump to content

Coins System


xxSPEEDYxx

Recommended Posts

                                                xxSPEEDYxx's Coins System!

-Salls acesta este primul meu FS si prima mea lansare....

-Nu este cn stie ce dar sper sa va ajute!

     

Download

http://pastebin.com/XK4mK1YW

Astept commuri... :grin:

                   

Fara reclama in semnatura!

Link to comment
Share on other sites

Guest RockStar

Hmm :-? ...

Se aseamana foarte mult cu al meu ..doar ca al tau e pe dcmd ...oricum DACA nu e copiat bv ;)

Edit : M-am uitat mai bine si este un edit la al meu :)) oricum nu ma supar dar macar puteai sa specifici ;)

Link to comment
Share on other sites

Hmm :-? ...

Se aseamana foarte mult cu al meu ..doar ca al tau e pe dcmd ...oricum DACA nu e copiat bv ;)

Edit : M-am uitat mai bine si este un edit la al meu :)) oricum nu ma supar dar macar puteai sa specifici ;)

nu...nu este edit...pe de alta parte dupa cum am vazut al tau este scriptat cu Zcmd daca nu ma insel....si al tau are si -Stock-urile- al meu nu are...

P.S. -a si daca era al tau edit....as fi specificat....nus genu de om care sa fure si sa schimbe creditele la fs-uri :grin:

Fara reclama in semnatura!

Link to comment
Share on other sites

Guest RockStar

nu...nu este edit...pe de alta parte dupa cum am vazut al tau este scriptat cu Zcmd daca nu ma insel....si al tau are si -Stock-urile- al meu nu are...

P.S. -a si daca era al tau edit....as fi specificat....nus genu de om care sa fure si sa schimbe creditele la fs-uri :grin:

Al meu la inceput nu avea stock-urile il facusem exact ca al tau sub OnPlayerConnect...si disconnect...dar am realizat ca e mult mai simplu cu stock-uri...inca cateva chesti dupa care miam dat seama au fost ..( le insir mai jos , ce se asemana cu al meu )

#define PlayerFile "Coins System/%s.ini" // la tine

#define PlayerFile "coins/%s.ini" // la mine

#define Red 0xFF0000FF
#define Grey 0xAFAFAFAA
#define Green 0x33AA33AA
#define Yellow 0xFFFF00AA
#define White 0xFFFFFFAA
#define Blue 0x0000BBAA
#define Lightblue 0x33CCFFAA
#define Orange 0xFF9900AA
#define Lime 0x10F441AA
#define Magenta 0xFF00FFFFT
#define Navy 0x000080AA
#define Aqua 0xF0F8FFAA
#define Crimson 0xDC143CAA
#define Black 0x000000AA
#define Brown 0XA52A2AAA
#define Gold 0xB8860BAA
#define Limegreen 0x32CD32AA
// Toate cele de mai sus sunt in aceeasi ordine la tine ca la mine...

enum PLAYER_MAIN
{
   Coins
}
// Lafel ca la mine...

new giveplayerid, amount;
new pInfo[MAX_PLAYERS][PLAYER_MAIN];
//La tine..

new giveplayerid, amount,
    pInfo[MAX_PLAYERS][PLAYER_MAIN];
// La mine...

Plus comenzile si codul lor ...oricum tiam zis nu ma deranjeaza...

Link to comment
Share on other sites

Guest RockStar

ok...dar nu este edit.... :grin:

Ma deci chiar nu te inteleg .

Ce e mai sus dovedeste clar ca este copiat plus ca adineauri ma uitam la discutii scripting si am vazut ca nu stiai sa faci un fs sa mearga . Ma indoiesc ca daca nu sti sa foloseste un fs nu esti in stare sa faci c. system ala...

Link to comment
Share on other sites

da dc???

ca sa stiti eu nu mam luat dupa fs-ul lui rock...eu am editat un pic fs-ul Cookie System ala lam facut in coins system...nu mam luat dupa a lui Rock...si la ce ar miar fii de folos sa schimb Zcmd cu dcmd in fs-ul lui rock? numai ca sa il postez si sa ma dau mare ca stiu sa scriptez???????

Fara reclama in semnatura!

Link to comment
Share on other sites

Guest PlayON

da dc???

ca sa stiti eu nu mam luat dupa fs-ul lui rock...eu am editat un pic fs-ul Cookie System ala lam facut in coins system...nu mam luat dupa a lui Rock...si la ce ar miar fii de folos sa schimb Zcmd cu dcmd in fs-ul lui rock? numai ca sa il postez si sa ma dau mare ca stiu sa scriptez???????

Bla bla bla, tot ce ai spus v-a fi pus contra ta la Curtea Juridica!

va stiu pe voi astia, si va stiu bine

Acum serios, topic closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.