Jump to content

Dau domeniu spre adminstrare (nisa samp)


Recommended Posts

1 hour ago, Hozzakwaz said:

Ofer www.gta-sa.ro/spre adminstrare.

De plata webhostul eu ma ocup mereu, tin sa precizez nu ma bag deloc asupra proiectului, atat timp cat domeniu si webhostul nu stagneaza.

ai discord?

 Încearcă să fii un om de valoare și nu neapărat un om de succes.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Hozzakwaz said:

In nici un caz nu voi lasa domeniu cuiva de gen:

https://imgur.com/a/yfsY87u

 

Sunt liber sa imi aleg cui ii voi lasa site-ul.

St daca nu lasi la persoane de genu pentru il mai dai la administrare ? 

sa le zici ca mai astept 

image.png.e9ca5de945e2ba3191d3c14cbecb1e1f.png

vrei doar sa te faci tare ca ai domeniu.ro si webhost asta vrei sa  arati nabule ?

Ori cum mai sunt oameni ca tine 

Edited by KB.HERO

 Încearcă să fii un om de valoare și nu neapărat un om de succes.

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 5 minute, KB.HERO a spus:

St daca nu lasi la persoane de genu pentru il mai dai la administrare ? 

sa le zici ca mai astept 

image.png.e9ca5de945e2ba3191d3c14cbecb1e1f.png

vrei doar sa te faci tare ca ai domeniu.ro si webhost asta vrei sa  arati nabule ?

Ori cum mai sunt oameni ca tine 

Is liber sa aleg cui si la ce fel de persoane il dau.

Te rog, numai fi frustrat. Si da, astept sa vad cine si ce ma contacteaza. 

Nu mi-ai placut, gata. Lasa topicul in pace. (PS: nu am de ce sa mai dau mare, nu e doar un domeniu de al meu, mai am cateva ? )

Succes.

 

 

Va rog sa ma contactati prin PM.

Edited by Hozzakwaz
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hozzakwaz said:

Is liber sa aleg cui si la ce fel de persoane il dau.

Te rog, numai fi frustrat. Si da, astept sa vad cine si ce ma contacteaza. 

Nu mi-ai placut, gata. Lasa topicul in fata. (PS: nu am de ce sa mai dau mare, nu e doar un domeniu de al meu, mai am cateva ? )

Succes.

 

 

Va rog sa ma contactati prin PM.

Nu,mie mia placut cum ai zis tu nul dau la astia care fac din  domeniu meu forum+panel 

Ok fie cum vrei 

Edited by KB.HERO

 Încearcă să fii un om de valoare și nu neapărat un om de succes.

 

Link to comment
Share on other sites

Îmi place că @KB.HERO începe să comenteze aiurea că nu primește ceva, înțeleg, a revenit iarăși mentalitatea din 2013-2014 când cineva nu primea nimic era frustrat și începea să înjure, etc?

Înțeleg că nu faci parte din România(Din câte am înțeles, că ești din Rep. Moldova), însă încearcă să te conformezi cu gramatica limbii române, încăt să primești ceva, crede-mă, așa nu realizezi nimic.

Am făcut parte din acest proiect @Hozzakwaz, probabil mă știi, probabil nu. Succes să cauți pe cineva, ma ai pe steam dacă e ceva. ?

Edit

Îl recomand pe @Hozzakwaz, știe ce face, e matur.

Edited by AndreiAddv
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AndreiAddv said:

Îmi place că @KB.HERO începe să comenteze aiurea că nu primește ceva, înțeleg, a revenit iarăși mentalitatea din 2013-2014 când cineva nu primea nimic era frustrat și începea să înjure, etc?

Înțeleg că nu faci parte din România(Din câte am înțeles, că ești din Rep. Moldova), însă încearcă să te conformezi cu gramatica limbii române, încăt să primești ceva, crede-mă, așa nu realizezi nimic.

Am făcut parte din acest proiect @Hozzakwaz, probabil mă știi, probabil nu. Succes să cauți pe cineva, ma ai pe steam dacă e ceva. ?

Edit

Îl recomand pe @Hozzakwaz, știe ce face, e matur.

Uitate ca tu nu iesti mai bun fata de mine te crezi cine stie ce ca ai bani dar de fapt nu ai nimic tia facut o reclamatie si am citito si nu te crede mare ca iesti un pusti de 13 ani 

 Încearcă să fii un om de valoare și nu neapărat un om de succes.

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 13 minute, KB.HERO a spus:

Uitate ca tu nu iesti mai bun fata de mine te crezi cine stie ce ca ai bani dar de fapt nu ai nimic tia facut o reclamatie si am citito si nu te crede mare ca iesti un pusti de 13 ani 

Eu zic să te calmezi. Dacă doriți să vă certați, o puteți face în privat, nu aici.

 

Link to comment
Share on other sites

On 10/28/2018 at 1:15 PM, KB.HERO said:

Uitate ca tu nu iesti mai bun fata de mine te crezi cine stie ce ca ai bani dar de fapt nu ai nimic tia facut o reclamatie si am citito si nu te crede mare ca iesti un pusti de 13 ani 

Prietene, tu crezi că eu chiar am 13 ani? Ești penibil frate, partea întâi

Învață să scrii mai întâi, partea a doua, învață să te exprimi corect partea a treia.

Încearcă să nu te mai dai mare șmecher pe internet, dispun de bani și nu mă laud, nu știu de unde aflii tu sau /ghicești/. Îmi pare rău de tine, „iesti”, ”citito”, ”tia” ”uitate”, poți căuta pe dex.ro să cauți aceste cuvinte, o să te auto-corecteze internetul puștiule =))))))))))))))))))

Scuze, am uitat, pentru ăia ce spun că nu sunt matur, etc, aștept dovezi (înafară alea ce le-au trimis ceilalți, am clarificat și cu ei). Mulțumesc.

Edited by AndreiAddv
Link to comment
Share on other sites

Salut, cred ca te pot ajuta eu, si din punct de vedere financiar, desigur daca esti de acord, initial am vrut sa-mi deschid o comunitate, in care sa investesc pentru promovare. Oricum daca nu ai gasit inca persoana de care ai nevoie, crezi ca am putea discuta in particular aceste chestii? In momentul de fata am ceva planuri care-mi dau un impuls pentru intretinerea si organizarea acetuia, merci frumos , astept un raspuns, ori ma poti cauta aici : >  https://www.facebook.com/PROMOTER.GAMING

Multumesc frumos, salut.

@Hozzakwaz

Edited by PROMOTER
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, AndreiAddv said:

Prietene, tu crezi că eu chiar am 13 ani? Ești penibil frate, partea întâi

Învață să scrii mai întâi, partea a doua, învață să te exprimi corect partea a treia.

Încearcă să nu te mai dai mare șmecher pe internet, dispun de bani și nu mă laud, nu știu de unde aflii tu sau /ghicești/. Îmi pare rău de tine, „iesti”, ”citito”, ”tia” ”uitate”, poți căuta pe dex.ro să cauți aceste cuvinte, o să te auto-corecteze internetul puștiule =))))))))))))))))))

Scuze, am uitat, pentru ăia ce spun că nu sunt matur, etc, aștept dovezi (înafară alea ce le-au trimis ceilalți, am clarificat și cu ei). Mulțumesc.

Ba,mise pare ca pe leaks tia facut reclamatie ca iesti un pusti de 13 ani inca singur ai scris tu o sa caut poza si o satio arat cala chiori 

 Încearcă să fii un om de valoare și nu neapărat un om de succes.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.