Jump to content

Servicii scripting - Flaviu11


Flaviu11

Recommended Posts

Ofer servicii scripting la pret rezonabil, pe care il vom stabili in functie de dificultatea crearii acestuia.

  • sisteme de la 0
  • copiere sisteme 1/1
  • debuguirea unui sistem

Cunostintele mele in pawno sunt de 90%, dar in mare parte cunosc ce este uzual unui server RP/RPG.

După prezentarea sistemului pe localhost prin intermediul unei filmari / partajări ecrane, se efectuează plata prin moneda PaySafeCard, iar apoi se înmânează clientului produsul.

Pentru mai multe detalii în legătură cu acest topic, trimiteți-mi un pm.

Edited by Flaviu11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Flaviu11 said:

Ofer servicii scripting la pret rezonabil, pe care il vom stabili in functie de dificultatea crearii acestuia.

  • sisteme de la 0
  • copiere sisteme 1/1
  • debuguirea unui sistem

Cunostintele mele in pawno sunt de 90%, dar in mare parte cunosc ce este uzual unui server RP/RPG.

După prezentarea sistemului pe localhost prin intermediul unei filmari / partajări ecrane, se efectuează plata prin moneda PaySafeCard, iar apoi se înmânează clientului produsul.

Pentru mai multe detalii în legătură cu acest topic, trimiteți-mi un pm.

Ceva sisteme create de tine ?

 Încearcă să fii un om de valoare și nu neapărat un om de succes.

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 20 minute, KB.HERO a spus:

Ceva sisteme create de tine ?

nu am filmari, am un sistem rob cu 6 etape parca, gen rob + escape, sistem de /bonuscar, in mare parte m-am ocupat cu repararea si optimizarea sistemelor deja existente. Am cateva proiecte de succes anterioare: GD-Zone (2015-2016), BlueGaming (tot 2016), Blaqed (2017) si B-Arena (2018). Am prezentat si sisteme aici pe forum, dar nu stiu daca mai sunt valabile.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.