Jump to content

Panel


iReaLx

Recommended Posts

salut, sunt foarte multe deja pe net gratis si bune, in plus sunt si contra cost daca nu vrei free. Dar sa platesti pentru unul de la 0 nu prea se merita cel putin 50-100 euro tot iti ia sa ti l faca de la 0, asta daca nu e teapa si te minte ca l a facut de la 0.

Un panel bun este acesta https://www.sa-mp.ro/forums/topic/29118-panel-burnedshawn-200euro-free/ daca stii sa il editezi unpic ca sa nu zici ca il are toata lumea, iese ceva frumos

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mister said:

salut, sunt foarte multe deja pe net gratis si bune, in plus sunt si contra cost daca nu vrei free. Dar sa platesti pentru unul de la 0 nu prea se merita cel putin 50-100 euro tot iti ia sa ti l faca de la 0, asta daca nu e teapa si te minte ca l a facut de la 0.

Un panel bun este acesta https://www.sa-mp.ro/forums/topic/29118-panel-burnedshawn-200euro-free/ daca stii sa il editezi unpic ca sa nu zici ca il are toata lumea, iese ceva frumos

Arata frumos dar, cu ma pricep sa l fac compatibil cu GM-ul pe care il am eu fiindca acest GM nu a avut niciodata un panel si e si o versiune mai veche....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 10/13/2018 at 4:19 PM, iReaLx said:

Arata frumos dar, cu ma pricep sa l fac compatibil cu GM-ul pe care il am eu fiindca acest GM nu a avut niciodata un panel si e si o versiune mai veche....

Tu nu trebuie sa il faci compatibil cu gamemode-ul ci trebuie sa il faci compatibil cu baza de date a gamemode-ului.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, megalodon said:

Tu nu trebuie sa il faci compatibil cu gamemode-ul ci trebuie sa il faci compatibil cu baza de date a gamemode-ului.

Inteleg dar cum nu am facut niciodata asta, crezi ca imi este usor? Si daca postez aici, mi se raspunde greu... ai idee daca e asa greu sa l faci compatibil cu baza de date la un gm?

Link to comment
Share on other sites

On 10/23/2018 at 7:04 PM, iReaLx said:

Inteleg dar cum nu am facut niciodata asta, crezi ca imi este usor? Si daca postez aici, mi se raspunde greu... ai idee daca e asa greu sa l faci compatibil cu baza de date la un 

E greu si nu te pot ajuta ca nu am pc momentan. Cauta un scripter sa te ajute.

Edited by megalodon
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

@Mister - T/C - topic vechi si inactiv.

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Mister locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.