Jump to content

Reclamatie Qubit


Stack.dll

Recommended Posts

Numele celui acuzat: Qubit(QubitV2, ambele sunt ale lui)
Reason (cauza reclamatie): Teapa cu un produs care e postat aici(Sectiunea de vanzari) si limbaj ofensiv.
Descrierea situatiei: I am oferit 150 lei pe gamemode ul shawn (nu am primit multe chestii, includuri bune..baza de date, gamemode buguit...multe...etc)
si i am mai dat inca 20 euro pentru un panel care era pus la 20 euro, mi a dat un panel de pe net, apoi mi a spus ca panelul care era la secitunea de vanzari
nu l mai da ca e al lui si ca nu stiu ce, si i am zis sa mi dea ceva de banii aia, de 5 zile astept.(ambele produse la sectiunea de vanzari)
Dovada (Imagini / Video): https://imgur.com/a/NA25k
P.S: Are o personalitate de cacat si multe arfe, asa ceva nu ne trebuie in comuniatatea sa-mp :p Multumesc.
Edited by Stack.dll
Link to comment
Share on other sites

V-am zis ca nu-l recomand, e un putoi.

 

Ca să-l usture, ia du-te tu la poliție. Fă puțin scandal, să vezi cum o să tremure puțoiul în chiloți.

 

Și da, riscă închisoare :) Te duci la poliție și completezi o plăngere pentru înșelătorie cibernetică. Pedeapsa este mult mai mare

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.