Jump to content

Gamemode Mercenarii [FREE]


Razvan Eternity

Recommended Posts

Updates:

- adaugat MP3 Player ce poate fi achizitionat cu 10 puncte premium din /shop, odata achizitionat poti folosi /mp3 pentru a ascula muzica oriunde te-ai afla, nu doar in masina,

in viitor va putea fi castigat la giftbox.

- adaugat Parrot(papagal) ce poate fi achizitionat cu 5 puncte premium folosind comanda /buyparrot, daca te afli intr-un Clothing Store. Poti folosi comanda /togpet pentru a-l activa/dezactiva.

- crescute castigurile de la job-uri, cel mai profitabil fiind Farmer, la skill 6 castigand peste $100,000 pe tura.

- rezolvate mici buguri.

- rezolvat bug la ore jucate.

- adaugata comanda /station, poate fi folosita cand te afli in preajma unei gari, pentru a calatori dintr-un oras in altul.

- adaugat sistem de vehicule VIP

- adaugat rank de VIP, se obtine la minim 200 de puncte premium donate (50 lei), punctele raman.

- scos jobul: Car Jacker, inutil.

- adaugat jobul: Quarry Worker, castig mare.

- rezolvate mici buguri.

- anticheat imbunatatit.

- acum la giftbox pica un vehicul de tip Romero si MP3 Player.

- mutata locatia de la jobul 'Arms Dealer'

- rezolvate mici buguri legate de questul special adaugat pentru Craciun;

- acum la jobul 'Quarry Worker' apare un pickup cu o camasa albastra;

- mutat paintball-ul in Las Venturas, [/gps -- > Paintball];

- adaugate questuri, [/quest], odata ce le indeplinesti primesti un respect points si o suma de bani, difera de level;

- anticheat imbunatatit;

- scos /vipcolor - inutil;

- marita sansa de BF Injection la questul special;

- scazut castigul la jobul 'Farmer';

- adaugat jobul: Courier

- adaugat skill pentru jobul 'Courier'

- acum cand ai un skill maxim iti apare in skills "Max skill reached";

- rezolvate mici buguri legate de update-ul precedent.

- adaugate escape points;

- adaugata comanda /escape, poate fi folosita in incinta unui jail pentru a evada;

- adaugata comanda /christmasbonus - poate fi folosita o singura data, pt. bonus special de Craciun (valabil pana pe 27 dec.);

- adaugat Christmas Login Bonus - primesti un mic bonus la prima ta logare pe acea zi (valabil pana pe 27 dec.);

- adaugat treasure hunt - gasesti un obiect ascuns pe harta;

- adaugat treasure shop (/treasureshop) - poti cumpara diverse lucruri cu treasure points;

- anticheat imbunatatit;

- rezolvate mici buguri;

- acum speedometerul nu se mai updatadeaza la milisecunda, provoca lag, uneori si scoaterea de pe server;

 

Gamemodeul este inceput de la bigzone, vine cu baza de date inclusa (cea de pe serverul Mercenarii.RO, cu tot cu conturi, etc)

Am fost scripter acolo, omul nu este deloc de incredere. Nu-l recomand, e un jeg de om. (atr0 pe forum, sau pe acolo, DaMy game nick).

 

Video:

 

 

PS: Am reparat bugurile din video

Link de download: (nu se mai vinde, vi-l dau gratis, sa si-l puna si DaMy pe server ca csf, sa se laude cu gamemode 'original':http://www115.zippyshare.com/v/h0GHqrMQ/file.html

 

Edited by RazvaN.
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, atr012222 said:

https://imgur.com/a/MYBmJ 

Uitati. Ce spune are comenzi ascunse , apropo eu o sa scot gm-ul cine doreste accest gm il am intreg + baza de date astept cerere pe skype leonardo.zeek

nu il dau cu bani il dau gratis.

Tot eu am dat ban la tot serverul? Am dat la 2 admini care au facut abuz, daca esti ratat, in plus, nu are gamemode-ul.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.