Jump to content

Gamemode by SkillZ #2


skillzw0w

Recommended Posts

1 oră în urmă, DanielAdv a spus:

Usor bai baiatule ca tu copiezi de pe p**** si nici macar creditele la gmurile copiate de acolo nu le pui

Ce fac eu???

Ba bou prost, sunt fani care imi posteaza gamemode-urile de pe canal(uite ca mi-au pastrat si creditele!!)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Th3FuK3R Channel said:

Ce fac eu???

Ba bou prost, sunt fani care imi posteaza gamemode-urile de pe canal(uite ca mi-au pastrat si creditele!!)

Și când te-ai trezit era dimineață? 

Ce fani ai ba la 12 ani? Nu vezi ca plângi pentru un joc cu pixeli, eu postez gratis ce fac, nu zic ca îl vând, după zici ca îl dai random și după îl postezi, ești batut de soarta, știi doar sa înjuri, atât de duce mintea de puțoi de 12 ani

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 14 ore, SkillZ_IT. a spus:

Și când te-ai trezit era dimineață? 

Ce fani ai ba la 12 ani? Nu vezi ca plângi pentru un joc cu pixeli, eu postez gratis ce fac, nu zic ca îl vând, după zici ca îl dai random și după îl postezi, ești batut de soarta, știi doar sa înjuri, atât de duce mintea de puțoi de 12 ani

Este un baiat foarte ok(el macar a facut ceva de la 0, nu doar copy/paste(cum ai facut tu, si tu esti un fan, deoarece vad ca il urmaresti)

Edited by Balatina
Link to comment
Share on other sites

Acum 14 ore, SkillZ_IT. a spus:

Și când te-ai trezit era dimineață? 

Ce fani ai ba la 12 ani? Nu vezi ca plângi pentru un joc cu pixeli, eu postez gratis ce fac, nu zic ca îl vând, după zici ca îl dai random și după îl postezi, ești batut de soarta, știi doar sa înjuri, atât de duce mintea de puțoi de 12 ani

Ba fanule, tu chiar nu vezi ca si tu ma urmaresti?:))))

Morr ce copii in ziua de azi..:))))))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Th3FuK3R Channel said:

Ba fanule, tu chiar nu vezi ca si tu ma urmaresti?:))))

Morr ce copii in ziua de azi..:))))))

Care din noi comenteaza la gm-ul cui? Si comenteaza la canalul meu de youtube, fan micut ce esti, du-te afara, ia o gura de aer si dupa hai aici sa comentezi, esti smar2 doar pe forum-uri, daca te tine sa dai un add mihai.alex200 pe skype sa stai intr-o conferinta doar tu cu mine, sa vad si eu cu ce plod imi bat capul aici

Link to comment
Share on other sites

Acum 43 minute, SkillZ_IT. a spus:

Care din noi comenteaza la gm-ul cui? Si comenteaza la canalul meu de youtube, fan micut ce esti, du-te afara, ia o gura de aer si dupa hai aici sa comentezi, esti smar2 doar pe forum-uri, daca te tine sa dai un add mihai.alex200 pe skype sa stai intr-o conferinta doar tu cu mine, sa vad si eu cu ce plod imi bat capul aici

Vorbeste aici daca ai de vorbit(fanule)

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Th3FuK3R Channel said:

Ce fac eu???

Ba bou prost, sunt fani care imi posteaza gamemode-urile de pe canal(uite ca mi-au pastrat si creditele!!)

Ce fani ai tu ba la 12 ani iesi ma de aici, cica fani da tu nu esti in stare sa deschizi pawnoul

  • Upvote 1

retired

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 ore, SkillZ_IT. a spus:

Hahahah ce gluma buna hai sa ridem cu toții, rideti ba ca a spus plodul o gluma și dacă nu râdeți va înjura cu conturile de pe care își da +1 singur

Radem*

Nu mi-am dat +1 plodule(Cand ajut pe cnv cersesc +1:))) )

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Th3FuK3R Channel said:

Radem*

Nu mi-am dat +1 plodule(Cand ajut pe cnv cersesc +1:))) )

Mor, asta nu isi da seama ca am scris asa intentionat, nu vezi ca esti un fan, ti-am zis ca esti plod acum ma faci si tu fan, mai ai putin si plangi in fata pc-ului

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ba casele cum le sterg imi trebe ceva gen nu pot /asellbiz , /asellhouse nu este 

imi dati aselllbiz si asellhouse comenzile dar sa fie compatibile ca am incercat sa le bag dar nu merge

ms pentru ajutor :D:P ca sunt bizuri si case loate si sa stau atata in gamecp/phpmyadmin e mult

Edited by RaulGamingHD
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.