Jump to content
  • 0

Help


LowIsHere

Question

Nu stiu daca aici trebuie sa pun intrebarea, sunt nou in comunitate.

Salut ! de ceva timp lucrez la un server de Samp pe care vreau sa-l termin cat de curand, si acum tot ce imi lipseste este numele si o comunitate in care sa intru, imi puteti recomanda o coumuitate ?

*Nu vreau sa vad comunitati numai de Cs in care sa nu am succes

*Nu vreau sa vad comunitati deschise de o luna cu 500/1000 conturi.

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Acum 4 ore, KnowN a spus:

Indungi. Intradevar, se bazeaza in mare parte pe cs dar au mai avut si servere de sa-mp, cele reusite 100+ si celelalte pana in 50.

Din cate am vazut au acceptat un server de sa-mp. Din cate am auzit ca sa primeasca un server trebuie platit hostu pe 1 an sau sa fie playeri constanti pe server (cred ca vreo 20-25+) , asta pentru a asigura faptul ca nu se inchide serveru de sa-mp peste cateva zile.

Din comunitatiile care imi vin in minte sunt e-gaming, pro-gaming, bluegaming, gamelife.(astea imi vin amu in cap)

Nu zic ca daca faci cerere de afiliere te vor accepta,dar daca chiar vrei , poti incerca sa vorbesti cu ei , cel mai probabil uni iti vor impune unele conditii . Merita incercat

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 oră în urmă, Banditul a spus:

Din cate am vazut au acceptat un server de sa-mp. Din cate am auzit ca sa primeasca un server trebuie platit hostu pe 1 an sau sa fie playeri constanti pe server (cred ca vreo 20-25+) , asta pentru a asigura faptul ca nu se inchide serveru de sa-mp peste cateva zile.

Din comunitatiile care imi vin in minte sunt e-gaming, pro-gaming, bluegaming, gamelife.(astea imi vin amu in cap)

Nu zic ca daca faci cerere de afiliere te vor accepta,dar daca chiar vrei , poti incerca sa vorbesti cu ei , cel mai probabil uni iti vor impune unele conditii . Merita incercat

Pana acum alegerea mea este XtremeZone deoarece joc pe serverul lor si cand o sa deschida al doilea server cerd ca acel server o sa fie al meu.

Mai astept propuneri pana maine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.