Jump to content
  • 0

MySQL R41-2


HONNOR

Question

Salut frumoșilor! :D

 

Eu sunt TheHonnor, n-am mai fost activ o vreme din cauza liceului. Sunt clasa a 11-a, asta nu contează.. bla bla bla.

Lucrez cu un amic la un server RPG, și înainte foloseam versiunea de R37-1 și mergea totul bine, dar de curând am trecut la o versiune apărută recent, și-anume R41-2. Aș spune că totul merge bine, dar aș minți, luând în considerare faptul că nici măcar nu se conectează.

 

Deci așa arată codul: 7Y9nMYm.png

 

Iar așa arată consola, chiar dacă s-a conectat: xxxYW90.png

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
5 minutes ago, HONNOR said:

Salut frumoșilor! :D

 

Eu sunt TheHonnor, n-am mai fost activ o vreme din cauza liceului. Sunt clasa a 11-a, asta nu contează.. bla bla bla.

Lucrez cu un amic la un server RPG, și înainte foloseam versiunea de R37-1 și mergea totul bine, dar de curând am trecut la o versiune apărută recent, și-anume R41-2. Aș spune că totul merge bine, dar aș minți, luând în considerare faptul că nici măcar nu se conectează.

 

Deci așa arată codul: 7Y9nMYm.png

 

Iar așa arată consola, chiar dacă s-a conectat: xxxYW90.png

La mysql_connect ordinea buna a parametrilor este host,user,pass,db

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.