Jump to content

Caut partener


Recommended Posts

Salut.

Sunt #Styl3x, si caut un partener, de preferat scripter pentru inceperea unui proiect faimos.

Ce experienta am?

De 5 ani de zile "ma joc" prin pawno, pot sa fac aproape orice sistem, sa rezolv aproape orice bug si sunt capabil sa intretin un gamemode foarte bine.

  1. Am avut mai multe servere de samp care s-au bucurat de un numar mediu de jucatori, si anume 40+.
  2. Am experienta si in domeniul IPB si al administrarii platformelor de forum/shop si altele.

Ce vreau sa fac?

Imi doresc sa incep un proiect alaturi de inca cineva, care sa fie scripter, deoarece mie nu imi permite timpul sa scriptez, programul meu fiind foarte incarcat si diversificat. Eu sa ma ocup de partea tehnica si administrarea site-ului, iar "el" sa se ocupe de administrarea si partea tehnica a serverului. De-asemenea activitatile "noastre" nu sunt batute in cuie. Mai pe scurt, ne ocupam amandoi de tot ce e nevoie.

Sunt dispus sa cumpar domeniu.ro si webhost la cerere, daca gamemode-ul este pus la punct si are sisteme atractive.

NU cer gamemode-ul, nu am nevoie de el, vreau doar seriozitate si o implicare deplina in acest proiect.

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Armyw0w said:

=)))))))))

 

1 hour ago, muresan_emanuel2001 said:

Am avut mai multe servere de samp care s-au bucurat de un numar mediu de jucatori, si anume 40+.

 

Un numar mediu de jucatori ar inseamna 200+, cu 40 te clasifici in numarul mic de jucatori.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Armyw0w said:

=)))))))))

Asta nu se numeste off-topic oare? Nu inteleg ce ar fi de ras.

3 hours ago, KnowN said:

 

Un numar mediu de jucatori ar inseamna 200+, cu 40 te clasifici in numarul mic de jucatori.

Ziceam 40 pentru ca nu stiu cati dintre membrii comunitatii au avut servere cu un numar de 200 de jucatori.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.