Jump to content
  • 0

Problema baza de date


StrangeBoy

Question

Salutare. Problema sta in felul urmator. Am facut o baza de date pentru factiuni. Daca am 2/3 factiuni pe server, in /factions apar si totul e bine. Eu vreau sa am 10 factiuni pe server. Daca adaug 10 linii in baza de date, cand intru si dau /factions primesc crash iar serverul se misca in lag. De exemplu, daca vreau sa dau bani la cineva nu se trimit banii pe loc. Dureaza o secunda pentrua se executa comenzile. Ce problema s-ar putea sa fie?

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0
1 hour ago, StrangeBoy said:

Salutare. Problema sta in felul urmator. Am facut o baza de date pentru factiuni. Daca am 2/3 factiuni pe server, in /factions apar si totul e bine. Eu vreau sa am 10 factiuni pe server. Daca adaug 10 linii in baza de date, cand intru si dau /factions primesc crash iar serverul se misca in lag. De exemplu, daca vreau sa dau bani la cineva nu se trimit banii pe loc. Dureaza o secunda pentrua se executa comenzile. Ce problema s-ar putea sa fie?

Arată mysql_log și comanda /factions

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.