Jump to content

[Recrutez]Scripter


Recommended Posts

La 4/12/2016 la 12:41, #Ezequil a spus:

Poziţie: scripter
Alte detalii: Caut un scripter care sa ma ajute cu serverul de samp mai exact RP.Eu cumpar Domeniu,webhost,ts3 si host samp iar mappingul il fac eu.Cine vrea sa imi lase un PM sau un reply !

Eu dami add pe skype alexandru.botezatu7

Link to comment
Share on other sites

Nu recomand. Cand un prieten a dorit sa isi faca impreuna cu un prieten server-ul a inceput sa faca misto-uri:

"ba ca nu mai am bani de paypal

ba ca iau maine

ba ca nu mai avem scripter

ba ca avem scripter

ba ca nu mai da scripterul bani

ba ca iau alta data"

Si dovezi de la prieten pentru cine doreste.

:D

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, #Ezequil said:

Copile am renuntat sa imi fii tu scripter deoarece nu stii sa faci nimic iar acuma stai si imi suferii mie pe aici

Nu știu să fac nimic? Eu nu vorbeam despre mine, fiindcă nici nu îmi erai tu scripter. Nu sufăr deloc, eu ți-am zis ce mi-au zis prietenii mei și pentru cei ce doresc pot să aduc și dovezi din partea prietenului meu.

Dacă nu știam să fac nimic nu postam pe acest forum și pe cel internațional despre ajutor scripting ;)

Când ți-au zis prietenii mei că vor să te ajute , ai zis că da, și după când să plătești ai început cu frecatul.


Încă o dată, nu recomand :) Și pentru dovezi îmi puteți da PM pe forum și vă dau.

 

Apropo, pentru tine, eu am renunțat să îmi fi mapper, nu tu ca să nu-ți mai fiu „scriptăr” , fiindcă ai început cu arfe și după ce ai văzut că te-au lăsat toți ai început să te bagi cu mine în seama. 

Edited by ImTouchk
Am uitat să spun ceva.

:D

Link to comment
Share on other sites

Cica sa ma bag cu tine in seama :))) Copile posteaza ce dovezi vrei tu nu ma intereseaza.Eu stiu ce am vorbit cu ala si in primul rand nu e vina mea ca Razvan nu a mai vrut sa doneze.Tu mai ai multe de invatat nu numai in pawno sau in jocurii.

P.S Numai comenta daca nu stii toata povestea.Mai bine iti vezi de treaba ta si de scoala.

Edited by #Ezequil
Link to comment
Share on other sites

Just now, #Ezequil said:

Cica sa ma bag cu tine in seama :))) Copile posteaza ce dovezi vrei tu nu ma intereseaza.Eu stiu ce am vorbit cu ala si in primul rand nu e vina mea ca Razvan nu a mai vrut sa doneze.Tu mai ai multe de invatat nu numai in pawno sau in jocurii.

Acum vorbești pe dinafara. Ai început atunci cu detoate că nu mai ști că nu ai scripter că nu ai nuștiuce și până la urmă ai rămas singur.

„Da, te-ai băgat cu mine în seamă. Îl citez pe prietenul meu și o să dau și poze:
ba ca maine iau forum
ba ca nu are bani paypal
ba ca are un donator cu 40 de euro
ba ca nu mai vrea ala sa dea
ba ca a gasit un prieten si ii da
ba ca nu ii mai da prietenul
ba zice ca are scripter apoi zice ca nu
apoi zice iar ca nu stir
stir
stie
apoi zice ca se mai gandeste
il intreb sa vii tu
zice ca nu”

:D

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, #Ezequil said:

Credema ca daca vreau sa fac ceva nu o sa te chem pe tine niciodata deoarece ai putina experienta in acest domeniu.Tu stii sa iei tot de pe net dupa care sa pui in pawno.Orcum nu am de ce sa ma cert cu tine stiu ca esti MIC si ai multe de invatat.

Cum zici tu, dacă eu sunt mic tu ce ești ? Ai doar 2 ani în plus și nu se vede.

În plus ești neserios, și nici n-aș venii. Nici data trecută n-am venit la tine și ai rămas în „faliment”. Și știu multe în materie de pawno și nu trebuie să-ți demonstrez ție nimic. Dacă luam de pe net eram la fel ca tine, varză, dar tu nici asta nu ai fi în stare.

Nu are rost să mă cert aici așa că este ultimul meu post.

// Apropo, dacă nu aveam experiență nu ajutam lumea de pe acest site :)) Și de pe site-ul internațional. Așa că pwp la portofel(dacă ai așa cv)

Încă o dată , nu recomand . Om neserios. 

:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.