Jump to content
  • 0

Problema spawn masini gamemode


tyger

Question

Problema intalnita: Problema spawn masini in gamemode stunt.

Ero(area / rile) / warning-(ul / urile): Nu am unele momentan.

Codul sursa [daca este cazul](pastebin): Se afla in gamemode problema, nu il pot posta.

Imagini / Video cu problema: Nu am momentan, sunt la munca si nu pot sa fac.

Ce ai incercat sa faci?:  Schimb cateva chesti care nu ai influentat cu nimic.

Explicare problema(o adaugare de mine daca se poate):

Problema consta in felul urmator:
Cand un player isi ia de exemplu un nrg si ii pune neoane iar dupa un timp indelungat alt player tasteaza si el /nrg este posibil sa primeasca nrg-ul acelui player care l-a tunat.
Problema nu apare imediat, ea apare la 1-2 zile sau in functie de cati playeri au jucat si cate vehicule au spawnat in total.
Eu m-am gandit sa fac de un script in care atunci cand iesi din vehicul sa dispara acea masina in 15 secunde, dar am pus si alta problema deoarece am si un sistem de masini personale si nu vreau sa fie influentat de acel script.
Am mai observat ca se incurca id-urile masinilor la un momentdat cand apare acea problema, practic se schimba id-urile vehiculelor si poate asta ar fi si problema.
Ma puteti ajuta in rezolvarea acestei probleme?
Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.