Jump to content
  • 0

Eroare Pawno


..H3AtonN..

Question

Problema intalnita (descriere): Deci am facut alt topic,legat de cuvinte obscene.adica daca cineva scrie P##a sa ii apara **** asa..si cineva mi-a dat acest tutorial,l-am adaugat dar imi da erorile de mai jos,ce sa fac va rog mult ajutati-ma!
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile): Mai Jos
Liniile de cod / sursa / script-ul(obligatoriu): stock replaceSwear(string[], badWord[], replace = '***')
Imagini / Video (optional): Mai Jos
Ati incercat sa rezolvati singur?:  Da,nu am rezolvat nimic

Untitled.png

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Stock-ul e scris gresit, eu nu inteleg ce face al 3-lea parametru al stock-ului dar mno.

Si pentru cultura ta generala, nu mai folosi 'stock', scrie numele functiei si gata, e mult mai bine, stock-urile nu se folosesc asa.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Acum 21 minute, HONNOR a spus:

Stock-ul e scris gresit, eu nu inteleg ce face al 3-lea parametru al stock-ului dar mno.

Si pentru cultura ta generala, nu mai folosi 'stock', scrie numele functiei si gata, e mult mai bine, stock-urile nu se folosesc asa.

 

Deci eu am facut un topic, si am spus daca are cineva un sistem de conzura, adica daca scriu vre.o injuratura sa mi-o arate **** si cineva mi.a zis sa scriu asa.. Ma poti ajuta tu? Te rog eu mult

Link to comment
Share on other sites

  • 0

N-are nicio relevanta sa il lasi asa. Scoate parametrul acela numit "replace" si acolo unde ai "string = replace" inlocuieste cu:

"return 0;" si eventual poti formata acel string sa apara cate * vrei tu.

 

Sper ca am fost de folos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.