Jump to content

Panel Hurdock.


Ksenon

Recommended Posts

Acum 8 minute, Ksenon a spus:

Pt ratatu de Hurdock: Data viitoare cauta alt server unde sa intrii cu troll hack si destea. Apropo si pe mxhost iti pic siteu.

Ma intereseaza doar fraza asta:

Eu intru pe forumul lui mereu sa vad ce se intampla daca pica sau nu,si am auzit ca ai dat tu vrun ddos ceva,dar din ce am vazut tu ai facut doar lag,nu ai picat pana acum forumul.Din toate zilele in care a fost picat forumul a fost picat mine,si asta ti-o poate confirma el.

So...sa inteleg ca te lauzi pe munca mea?:))

Ofer servicii de web designer/developer(contact me pentru portofoliu etc)

Metode de plata: Paysafecard,Skrill,PayPal,Bitcoin

Ofer si servicii de Penetration Testing.

Vand si VPN-uri. 5 euro pe luna

Skype: live:mrtunne.tkcode

Discord: https://mrtunne.info/discord

Link to comment
Share on other sites

Just now, TKCode said:

Ma intereseaza doar fraza asta:

Eu intru pe forumul lui mereu sa vad ce se intampla daca pica sau nu,si am auzit ca ai dat tu vrun ddos ceva,dar din ce am vazut tu ai facut doar lag,nu ai picat pana acum forumul.Din toate zilele in care a fost picat forumul a fost picat mine,si asta ti-o poate confirma el.

So...sa inteleg ca te lauzi pe munca mea?:))

Cer warn pentru acest retardat, ce munca ma omule. Daca iti arat botii mei iti ia monitoru razna.

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Ksenon a spus:

Cer warn pentru acest retardat, ce munca ma omule. Daca iti arat botii mei iti ia monitoru razna.

WTF,vad ca esti sensibil.

1.Ce-ai patit fetita?Unde te-am atins?

2.Pentru ce warn?Ca am postat la totul si nimic unde e off topic?

3.Altul care se lauda ca stie de mIRC....ba...cand o sa ai bani de root-uri sa ma anunti.Daca faci lag la un site n-ai dat de nimic,cand il pici e aur.

Apropo: Usor "hecare",nu te lauda,lauda aduce rele :)

Ofer servicii de web designer/developer(contact me pentru portofoliu etc)

Metode de plata: Paysafecard,Skrill,PayPal,Bitcoin

Ofer si servicii de Penetration Testing.

Vand si VPN-uri. 5 euro pe luna

Skype: live:mrtunne.tkcode

Discord: https://mrtunne.info/discord

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ksenon said:

Ce-ai facut ma nene ma.

Luati de aci cat e cald: http://www65.zippyshare.com/v/Id05dU68/file.html

 

Pt ratatu de Hurdock: Data viitoare cauta alt server unde sa intrii cu troll hack si destea. Apropo si pe mxhost iti pic siteu.

Copil copac, eu am intrat pe server cu troll hack, nu hurdock, el nu ti-a facut nimic la masini. Si nu am intrat ca sa ma razbun pentru ce mi-ai facut tu mie, doar ca voiam sa testez troll-ul sa vad cum functioneaza, ca nu gaseam alt server cu o securitate mai proasta ca a ta.

 

App, tie daca-ti arat masinile de pe serverul tau, ti-o ia comunitatea razna :)).

Edited by CountTheHours
Link to comment
Share on other sites

Acum 43 minute, Ksenon a spus:

Cer warn pentru acest retardat, ce munca ma omule. Daca iti arat botii mei iti ia monitoru razna.

Noul Versace al sa-mp-ului  :)))))))))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, CountTheHours said:

Copil copac, eu am intrat pe server cu troll hack, nu hurdock, el nu ti-a facut nimic la masini. Si nu am intrat ca sa ma razbun pentru ce mi-ai facut tu mie, doar ca voiam sa testez troll-ul sa vad cum functioneaza, ca nu gaseam alt server cu o securitate mai proasta ca a ta.

Aoleu =)))))))))

                                                                                                 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ksenon said:

Ce-ai facut ma nene ma.

Luati de aci cat e cald: http://www65.zippyshare.com/v/Id05dU68/file.html

 

Pt ratatu de Hurdock: Data viitoare cauta alt server unde sa intrii cu troll hack si destea. Apropo si pe mxhost iti pic siteu.

Un om de nimic alt cuvant nu am.

Edited by .Kr0niX[]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.