Jump to content

Caut partener/scripter - server samp


Recommended Posts

Caut scripter pentru deschiderea unui server samp ( cu gm , dar sa nu fie edit.pot edita si eu un gm )

Caut si un partener pentru serverul samp ( de preferat sa ma poata ajuta si la forum,gamecp,populare...etc. ) 

Cerinte: +16 ani,sa poata ajuta la popularea serverului , sa aiba timp pentru server,forum...etc.

Detin  host plus forum dar daca treaba merge bine vreau sa schimb totul pe un vps/dedicat.

Nu este nevoie de suport financiar

Mai multe detalii in privat sau pe skype : hsydody

Edited by HsY

default.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ce ai tu au multi in ziua de azi, problema e daca ai jucatrori / staff de strans e greu sa-i strangi, sa aduni niste jucatoricare stii ca vor juca pe server e foarte greu, in ruma cu cativa ani era mai usor dar acum e aproape imposibil. CU parere de rau o spun,

Cea mai sigura sursa de facut bani de buzunar in mediul virtual. Inregistreaza-te si pune-te pe treaba !!!

http://www.viespar.ro/?reff=ab8e9d8086304d6136eac03c710238d7

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Jamal Alin said:

Ce ai tu au multi in ziua de azi, problema e daca ai jucatrori / staff de strans e greu sa-i strangi, sa aduni niste jucatoricare stii ca vor juca pe server e foarte greu, in ruma cu cativa ani era mai usor dar acum e aproape imposibil. CU parere de rau o spun,

 

Stiu ca e greu sa strangi ... am mai avut server cu multi ani in urma cand era si mai greu ( zic eu )

Si posibil sa fie si cineva care are server sau a avut si nu-si permite sa il tina pe host

default.png

 

Link to comment
Share on other sites

Te pot ajuta cu o afiliere pe forum-ul meu, este inca in lucru dar merge. te pot ajuta eu cu un gm sa ti-l fac de la 0 dar o sa dureze ceva. singurul lucru ca nu am host.

Depinde ce gm vrei

Eu iti pot oferi de stunt/rpg

Roleplay am deja, nu mai am nev.

Daca e ceva PM

:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.