Jump to content
  • 0

Problema Sistem masini


Maje

Question

Problema intalnita (descriere): Deci am inceput de ceva vreme un  proiect cu un prieten am descarcat saints si am inceput un edit ,am editat vreo 70-80% din acest gm cea ce face ca acest gm saints sa numai para ca saints,bun...acum am ajus la momentul in care vreau sa modific sistemul de masini,in momentul acesta poti spawna cate un vehicul pe rand.Eu vreau sa se poata spawna toate odata dar cand ma deloghez sa dispara (adica cum e acum),faza e ca poti cumpara decat o masina (2 cu premium) ,o motocicleta,un heli,si eu as dori sa pot cumpara din orice categorie vreau aceste 4 vehicule fara sa am restrictii.Am incercat tot ce se putea in loc de pmotkey am incercat sa pun pcarkey2 si tot asa dar nu reusesc de vreo 2 saptamani ma tot chinui.....
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile): Nu am
Liniile de cod / sursa / script-ul(obligatoriu): http://pastebin.com/qTBzVFkq
Imagini / Video (optional):-
Ati incercat sa rezolvati singur?: Da de vreo 28739127492 ori am incercat sa i-au fiecare masina in parte sa o fac gen pmotokey sa o fac pcar2,am incercat sa rescriu tot sistemul...

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.