Jump to content
  • 0

Problema masini ! Am nevoie urgent !


Xcite

Question

Salut , am o problema cu masinile , am nevoie urgenta . Problema e cam asa , am modificat un GM anterior fara alte modificari l-am pus pe server si am vazut ca avea ceva buguri , apoi am zis ca il las pe cel dinainte lui care mergea perfect , cand l-am pus pe acela , am intrat pe server si toate masinile aveau problemele urmatoare:

1. La PD , FBI , LCN si parca mai sunt si la alte factiuni, masinile sunt inchise . Mentionez ca nu am umblat la masinile acestor factiuni ci doar am adaugat 3 masini de MEDICI

2. La factiunea x zice ca nu esti din factiunea y ( problema asta o stiu rezolva foarte usor cu oldcar ) doar ca nu pot face la fel si cu cele inchise

Daca ma poate cineva ajuta cum sa rezolv problema 1 , caci problema a 2-a o stiu , am nevoie urgenta , mentionez ca face asa pe GM si inainte de modificari tot asa face , si daca pun GM cum era inainte .

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.