Jump to content
  • 0

Problema obiecte 0.3c


sasweb

Question

Salut la toata lumea.

am si eu o mica/mare problema .

am luat mta-ul acesta , http://www.mediafire.com/?0tgjer7i7za31wv

am intrat in el,mi-am facut o mapa cu noile obiecte...le-am convertit cu convert ffs(incognito streamer plugin),pawno 0.3c , streamer 0.3c,setari in cfg

si imi apar obiectele vechi!

as vrea sa va intreb de ce? ce am sarit ?

sau poate deja stiti ....

multumesc ;)

Link to comment
Share on other sites

19 answers to this question

Recommended Posts

tutorialul acela este bun , scripturile lua pentru obiectele noi din mta sunt facute de farse (gavibro pe forumul oficial) iar tutorialul de un strain prieten cu farse ..... acela este singurul care mi-a functionat mie

singura chestie ca se incarca cam greu obiectele noi in mta adica atunci cand intri in map editor trebuie sa astepti putin mai mult timp sa dispara ecranul acela negru si sa apara harta de la san andreas

Link to comment
Share on other sites

tutorialul acela este bun , scripturile lua pentru obiectele noi din mta sunt facute de farse (gavibro pe forumul oficial) iar tutorialul de un strain prieten cu farse ..... acela este singurul care mi-a functionat mie

singura chestie ca se incarca cam greu obiectele noi in mta adica atunci cand intri in map editor trebuie sa astepti putin mai mult timp sa dispara ecranul acela negru si sa apara harta de la san andreas

singura chestie ca se incarca cam greu obiectele noi in mta adica atunci cand intri in map editor trebuie sa astepti putin mai mult timp sa dispara ecranul acela negru si sa apara harta de la san andreas

Greu de inteles?

Samp.OnlyPro.ro - RolePlay - Join Us !

Link to comment
Share on other sites

Ruben" post="50475" timestamp="1295159470"]

La Xstreamer le bag cu CreateObject si ami apar bine toate obiectele!

Ori are sus #define CreateObject CreateStreamedObject.

Ori ai prea putine obiecte ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.