Jump to content

Proiect NOU SA-MP


Recommended Posts

Poziţie: scripter / mapper
Alte detalii: Bai, nu stiu daca e locul potrivit unde sa caut oameni , insa vreau sa fac o echipa formata din 3-4 oameni sa deschid un server de SA-MP si da stiu ce o sa spuneti, ca sunt deja o groaza care incearca, fel de fel de comunitati fantoma , da stiu .. ei bine .. nu ma intereseaza.. nu promit vise si sperante.Am ajuns la o varsta si pot spune ca SA-MP-ul a ramas una din pasiunile mele, am o experienta de 6 ani in SA-MP, in viata reala detin o mica afacere deci coordonarea unui server de sa-mp este floare la ureche impreuna cu oamenii potriviti, evident. Si vreau sa vin cu ceva nou, parca tot ce exista in momentul asta pe "piata" este mult prea comun, lipsit de originalitate.

Lasand palavragelile la o parte,am nevoie de 3-4 oameni care stiu cu ce se mananca domeniul asta, de preferat inca un SCRIPTER (cunostinte medi+) , WEB DEVELOPER ( cunostinte minime / medii PHP , HTML , mySQL, JavaScript , BootStrap ) , ADMINISTRATOR pentru forum si web/photo designer, si administrator de imagine ( aici obligatoriu un om cu imaginatie si ceva idei de marketing) , oameni cu IMAGINATIE si foarte multa RABDARE. Nu se pune problema de bani , domeniu si hostul le voi achizitiona imediat ce voi intemeia echipa potrivita pentru acest proiect si vom stabili totul pana la cel mai mic detaliu.

Am revenit cu un EDIT , spre surprinderea mea am uitat poate unul dintre cele mai importante aspecte , serverul va fi unul (in principiu) RPG (asta daca toti din viitorul *staff* nu au nimic impotriva).In cazul in care vor exista si alte sugestii vom adapta proiectul de la caz la caz.

Pentru mai multe detalii astept un PM .

Va rog cei care nu stapaniti vreunul din domeniile pe care le-am enumerat mai sus nu va mai chinuiti sa-mi dati mesaj. Multumesc anticipat. 

Edited by Mr.GodFather
Titlu editat,alte detalii
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua.

Sunt interesat de postul vacant in calitate de scripter stimate.

In cazul in care nu ma cunoasteti si nu ati auzit de mine, toate detaliile privind cunostintele in acest domeniu le puteti afla accesand temele cu creatii si tutoriale postate pe acest forum.

Date de contact:

Facebook: ARTISTSAMP

Skype: artist-forever

Y!M: artist_samp

ep41yhufqpagka5wfoornw1wjfjie.png

HTjr_G.png
12975.png
 
Link to comment
Share on other sites

Acum 4 ore, ARTIST a spus:

Buna ziua.

Sunt interesat de postul vacant in calitate de scripter stimate.

In cazul in care nu ma cunoasteti si nu ati auzit de mine, toate detaliile privind cunostintele in acest domeniu le puteti afla accesand temele cu creatii si tutoriale postate pe acest forum.

Date de contact:

Facebook: ARTISTSAMP

Skype: artist-forever

Y!M: artist_samp

Salut dupa cum am vorbit si pe Y!M sunt dispus sa sponsorizez acest proiect.

My WebSite GamingZone.Ro

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.