Jump to content

Sistem Business Robbery


drivebysamp

Recommended Posts

Descriere produs: Sistem/Include pentru gamemod-urile de TIP - CNR - RPG - RP
Preţ: Ramane la aprecierea voastra
Alte detalii: De ceva timp incerc sa duc la un stadiu mai avansat superbele gamemod-uri ale lui Emmet si am tot facut mici sisteme unice care sa copieze viata reala , pentru a face asa zisul "roleplay" mai placut , un sistem recent este sistemul de jefuire/spargere business-uri este scris in zcmd - va pot face si un tutorial de implementare depinde de ce gamemode aveti si cum e scris.

 

Video :

Nu mai cititi ce-am scris in video ca exact la ora asta cand am postat topicul l-am si facut deci sunt obosit.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, drivebysamp said:

Descriere produs: Sistem/Include pentru gamemod-urile de TIP - CNR - RPG - RP
Preţ: Ramane la aprecierea voastra
Alte detalii: De ceva timp incerc sa duc la un stadiu mai avansat superbele gamemod-uri ale lui Emmet si am tot facut mici sisteme unice care sa copieze viata reala , pentru a face asa zisul "roleplay" mai placut , un sistem recent este sistemul de jefuire/spargere business-uri este scris in zcmd - va pot face si un tutorial de implementare depinde de ce gamemode aveti si cum e scris.

 

Video :

  Reveal hidden contents

Nu mai cititi ce-am scris in video ca exact la ora asta cand am postat topicul l-am si facut deci sunt obosit.

Arata foarte bine , mai ales ca este destul de dificil sa lucrezi in South Central RolePlay. Dar acest sistem nu pare acceptabil pentru serverele Hard RolePlay (Gen RO-RP , s.a.m.d). Daca doresti , ma poti contacta in privat pentru eventuale afilieri , am lucrat si dezvoltat mult acest gamemode. 

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, EquiNox said:

Arata foarte bine , mai ales ca este destul de dificil sa lucrezi in South Central RolePlay. Dar acest sistem nu pare acceptabil pentru serverele Hard RolePlay (Gen RO-RP , s.a.m.d). Daca doresti , ma poti contacta in privat pentru eventuale afilieri , am lucrat si dezvoltat mult acest gamemode. 

adauga sobu_08 skype

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
On 21.01.2016 at 16:23, TrueCross said:

Sincer sa fiu, nu gasesc nimic atractiv in acest sistem... nu as da bani pe asa ceva. Asta-i doar parerea mea, nu o lua in nume de rau :))

Teparule tu ce comentezi ca habar nu ai de script,mai ti minte in vara ce teapa mi-ai dat ?M-ai pus sa iau Host si domeniu.ro dupa care ai venit cu gm dupa net ,ba vroiai si bani ....SI nu mai comenta la baiat ca habar nu ai de script tu ,numai sa modifici 2-3 culori si gata 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.