Jump to content
  • 0

Error importing baza de date


iSoundz

Question

Problema intalnita (descriere): imi da o eroare cand importez baza de date 
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile):
Liniile de cod / sursa / script-ul(obligatoriu):
Imagini / Video (optional):
Ati incercat sa rezolvati singur?:da , am incercat dar nu am reusit :(

Untitled.png

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

pune numele la baza de date zp_hid... ce ai tu acolo, si inlocuieste si in baza. O deschizi cu notepad si dai edit.

Respect acestei comunitati, dar mai presus respect membrilor ei !

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Deschide baza de date ajutandu-te de Notepad si copiaza fiecare tabel in parte, urmand sa le implementezi in phpmyadmin cu ajutorul butonului "SQL" de sus.

Iei fiecare tabel in parte, iar daca ai si ceva date in respectivele tabele, le pui in phpmyadmin pe urma, tot cu functia "SQL" (In baza de date iti va aparea cu INSERT INTO, copiezi codul si il lipesti in SQL.).

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Deschide baza de date ajutandu-te de Notepad si copiaza fiecare tabel in parte, urmand sa le implementezi in phpmyadmin cu ajutorul butonului "SQL" de sus.

Iei fiecare tabel in parte, iar daca ai si ceva date in respectivele tabele, le pui in phpmyadmin pe urma, tot cu functia "SQL" (In baza de date iti va aparea cu INSERT INTO, copiezi codul si il lipesti in SQL.).

Imi poti explica nu stiu cum , dar sa inteleg , cu un tutorial ceva ? sau sa vorbim pe skype ?

Trebuie doar sa stergi CREATE DATABASE IF NOT EXIST 'blown'.Sunt vreo doua linii.

Am facut asta , si tot aceeasi eroare :(

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.