Jump to content
  • 0

Ninsoare


Guest RaidenSamp

Question

Guest RaidenSamp

Cum fac si eu sa ninga pe server ? am inteles ca se poate si cu versiunea de sa-mp 0.3c ... vreau sa stiu daca mai sunt si alte metode ... sau daca nu imi imi explicati cu oricare doar sa mearga...

multumesc

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

da ... dar eu as dorii sa ninga continuu ... nu doar sa fie inzapezit ... varianta cu samp 0.3c nu e mai eficienta?

Nu exista "inzapezire" in sa-mp! Doar obiectul miscator cu puncte albe si zici ca i zapada...

Si ce ti-am arata eu, e varianta 0.3c.

Link to comment
Share on other sites

Guest RaidenSamp

arata foarte bine ... deci mi-ar placea... si o sa folosesc asta ... e necesar sa-mp 0.3c ?

daca se poate sa pun si pe jos ceva zapada ... niste dune mai micutze de zapada ..

P.S multumesc frumos pentru ajutor sunteti o comunitate extraodinara ... si tratati totul cu respect chiar daca nu mai aveti rabdare sa explicati de 100 de ori aceleeasi lucruri.

wow sper sa nu fie nici o problema ca postez un link dar uitati aici zapada... ceva de genu vreau si eu (

sau http://www.youtube.com/watch?v=GPkuuFuIl-Q&feature=related ) dar pe sa-mp se poate doar varianta cu fulgii creati cu  createobject ?

scuzati pt insistenta

Link to comment
Share on other sites

arata foarte bine ... deci mi-ar placea... si o sa folosesc asta ... e necesar sa-mp 0.3c ?

daca se poate sa pun si pe jos ceva zapada ... niste dune mai micutze de zapada ..

P.S multumesc frumos pentru ajutor sunteti o comunitate extraodinara ... si tratati totul cu respect chiar daca nu mai aveti rabdare sa explicati de 100 de ori aceleeasi lucruri.

wow sper sa nu fie nici o problema ca postez un link dar uitati aici zapada... ceva de genu vreau si eu (

sau http://www.youtube.com/watch?v=GPkuuFuIl-Q&feature=related ) dar pe sa-mp se poate doar varianta cu fulgii creati cu  createobject ?

scuzati pt insistenta

sti ca modul din al 2-lea video e pentru single player only nu?(am spus al 2-lea vid pentru ca doar la el m-am uitat :D )

EDIT: primule si pentru multiplayer, dar merge doar la playerul care are snowmode.

15504_skrillex.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.