Jump to content

[Filterscript] Bomb Shop


NoNamed

Recommended Posts

Buna seara, dragii mei :)) . In seara asta nu am avut somn, si stand eu sa ma gandesc ce sa fac, ca si asa nu am decat un filterscript facut public, m-am gandit sa fac un magazin de bombe . Nu este un script mare, nu e nimic greu .

 

Ce face acest sistem ? Foarte simplu ! Mergi la un magazin de cumparat bombe, folosesti comanda /buybomb si apoi o poti planta oricand doresti prin comanda /plantbomb sau /silentbomb .

 

Informatii : Poti cumpara o singura bomba iar una costa 5000$ , bineinteles ca pretul poate fi modificat de voi .

 

PozeClick aici!

 

Scanare VirusTotal.ComClick aici!

 

Cum se instaleaza :

1.Metoda PasteBin : Dati click pe link-ul de pastebin de mai jos, copiati script-ul dupa care deschideti pawn sau ce compilator folositi voi , creati un nou document , stergeti liniile primite de la sine si dati Paste script-ului compilat de pe PasteBin . Acum pentru salvare apasati F5 , salvati-l in folder-ul filterscripts al server-ului dumneavoastra cu orice nume vreti , deschideti server.cfg iar la linia filterscripts adaugati numele pe care l-ati ales pentru script .

 

2.Metoda ZippyShare.Com : Dati click pe link-ul de zippyshare de mai jos, apasati butonul Download Now , deschideti arhiva, extrageti cele doua fisiere in folder-ul filterscripts al server-ului dumneavoastra apoi in server.cfg , la linia filterscripts adaugati bomb_shop .

 

3.Metoda GirlShare.Ro : Dati click pe link-ul de girlshare de mai jos, apasati butonul Download , deschideti arhiva, extrageti cele doua fisiere in folder-ul filterscripts al server-ului dumneavoastra apoi in server.cfg , la linia filterscripts adaugati bomb_shop .

 

 

4.Metoda SolidFiles.Com : Dati click pe link-ul de solidfiles de mai jos, apasati butonul Direct Download de sub butonul de like pe facebook , deschideti arhiva, extrageti cele doua fisiere in folder-ul filterscripts al server-ului dumneavoastra apoi in server.cfg , la linia filterscripts adaugati bomb_shop .

 

 

Download :

1.PasteBin : Click aici!

2.ZippyShare : Click aici !

3.GirlsShareClick aici!

4.SolidFiles.ComClick aici!

 

Folositi-l sanatosi ! Tot ce va rog este sa pastrati creditele ! Multumesc .

Edited by NoNamed
Link to comment
Share on other sites

Hmm, cred ca putei aseza mai frumos bomba aia cand o plantezi.. in rest arata bine. Felicitari!

Nu mai deschideti in pu*a mea servere de SA:MP !

Jucati-va pe cele care sunt !   Sunt suficiente !

Reguli de bun simt:

1. Nu faceti reclama unde nu trebuie !

2. Nu injurati ca la usa cortului !

3. Daca esti analfabeti, taci din gura !

4. Nu abuza de 'scuze', 'din greseala' !

 

My work ::: http://pastebin.com/VRNRcaAs

Link to comment
Share on other sites

Frumos, 10 / 10 . Apropo.. in loc de Zippyshare poti folosi Solidfiles.. pe zippyshare expira la un anumit timp fata de solidfiles niciodata.. In rest, felicitari !

// Desenul meu animat 
// Alte episoade aici: 
https://www.youtube.com/channel/UCF2kY1CzhHI_PCyV5LprQ1w/videos

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hmm, cred ca putei aseza mai frumos bomba aia cand o plantezi.. in rest arata bine. Felicitari!

Adica ? Cum sa se aseze bomba ? Ca nu se aseaza nimic, se foloseste doar animatia ... nu am gasit un id pentru bomba (obiect) ca sa fac cu tot cu bomba ...

Link to comment
Share on other sites

In poza 5 se vad niste bombe. Am crezut ca sunt obiecte.

 

http://gta-sa-mp.de/forum/index.php?page=Objects&objPage=category&objID=40

 

gasesti aici bombe(obiect)

Nu mai deschideti in pu*a mea servere de SA:MP !

Jucati-va pe cele care sunt !   Sunt suficiente !

Reguli de bun simt:

1. Nu faceti reclama unde nu trebuie !

2. Nu injurati ca la usa cortului !

3. Daca esti analfabeti, taci din gura !

4. Nu abuza de 'scuze', 'din greseala' !

 

My work ::: http://pastebin.com/VRNRcaAs

Link to comment
Share on other sites

In poza 5 se vad niste bombe. Am crezut ca sunt obiecte.

 

http://gta-sa-mp.de/forum/index.php?page=Objects&objPage=category&objID=40

 

gasesti aici bombe(obiect)

Aici gasesti bomba pe care ai vazut-o in poze, ca asta am incercat sa fac prima data, si cand am vazut ca se pun alea am renuntat ... Iar bomba aceea RC, nu prea merge ...

 

Frumos, 10 / 10 . Apropo.. in loc de Zippyshare poti folosi Solidfiles.. pe zippyshare expira la un anumit timp fata de solidfiles niciodata.. In rest, felicitari !

​Multmesc ! Am mai adaugat doua link-uri de download .

Edited by NoNamed
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.