Jump to content

Sa nu va faceti de lucru cu samp_rup0ase


.shadoW

Recommended Posts

Salut SA:MP Romania, azi dupa o a doua 'palma' primita de la copilasul asta prima fiind atuncea cand am postat GM-ul editat de mine 'StunT LifE'. Vineri mă cauta pe mine daca vrem sa facem server din nou impreuna, raspunzandu-i ca da, urc pe host serverul totul bine pana in dimineata asta cand intru pe laptop si vad weburl-ul schimbat la fel si datele de la host, adica aces 0, dar spre ghinionul lui nu stie sa lucreze cu o baza de date Sqlite =)). Nu vreau sa ma fac important pe aici, doar vreau sa va atrag atentia acestui 'specimen' pentru ca altfel nu-l pot numi. Asta e sa:mp-ul romanesc, plin de copilasi idioti.

 

logo.png

Link to comment
Share on other sites

Il cunosc e un tepar :)) mi-e mi-a spus daca i dau founder pe necro-zone el nu sti-a ca forum-ul original e pe /forum iar pe /forums aveam pt teste :) a 2 a zi cand mam sculat 0 acces ;))) si-a luat singur teapa

Link to comment
Share on other sites

Sa va arat conversatii cu el pe care le-am avut ieri :lol:  ,, §u§p?k†ù rupoase: e sv tau ?

                                                                                    xKingBoxing : Da, nu mai am nevoie de co-owner , doar de un mapper .

                                                                                    §u§p?k†ù rupoase: sunt eu mapper

                                                                                     xKingBoxing: Ce creatii ai ?
                                                                                   xKingBoxing: Vreo poza cv sa arati si mie sa vad ?
                                                                                   §u§p?k†ù rupoase: nam creati
                                                                                   §u§p?k†ù rupoase: dar am facut mape pentru sv astea : HostName: » Romania Exotic Stunt - New Generation of game! , HostName: Gaming Super Stunt - /BuyVIP It's FREE! , mapele sunt facute de mine
                                                                               §u§p?k†ù rupoase: si mai era unu cu romania love stunt
                                                                                xKingBoxing : Romania Love Stunt... Pai Mapper acolo stiu ca e LimitLess ?
                                                                       §u§p?k†ù rupoase: da
                                                                       §u§p?k†ù rupoase: si eu lam ajutt
                                                                       §u§p?k†ù rupoase: ajutat
                                                                       §u§p?k†ù rupoase: intreabal . "
 
 
 
Si am zis , ca si asa sunt prieten destul de bun cu LimitLess , sa il intreb de acest RupOase aka Vebe[R] pe SA:MP ,,
xKingBoxing : Limitless , am sa te intreb cv. Un baiat numit ,, samp_rup0ase de pe mess  a zis ca te-a ajutat la Mapping la RLS , este adevarat ?  Ca acesta a zis ca vrea sa fie la mn mapper  .  E adevarat macar ca te-a ajutat macar cu cv pe RLS ? Sa stiu daca ii dau ignore sau nu ? :)
samp_limitless: :))
samp_limitless: viseaza
samp_limitless: a vrut el sa ma ajute
samp_limitless: dar nu m-a ajutat...
samp_limitless: si nu le are cu mapele...
xKingBoxing: =]
xKingBoxing: Eram sigur . "  Deci va dati seama ce profesionist este nu ? =))
Edited by xKingBoxing
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.