Jump to content
  • 0

Problema flood - DDoS Attack | Urgent!


Gabi.

Question

Problemă: Sunt niste copii invidiosi pe mine si imi tot pica serverul, probabil cu DDoS, acesta este singurul flooder cu care imi poate pica serverul. Am incercat si eu cu boti si toate chestiile si nu pica, doar cu DDoS.
Cod sursă: -
Ce am încercat: Am incercat toate felurile de protectii dar tot pica.
Alte detalii: As dori sa ma ajutati si pe mine cu o protectie buna. Deja am lasat serverul prea mult offline, pierd multi playeri, va rog sa ma autati! V-as ramane indatorat.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

 

Problemă: Sunt niste copii invidiosi pe mine si imi tot pica serverul, probabil cu DDoS, acesta este singurul flooder cu care imi poate pica serverul. Am incercat si eu cu boti si toate chestiile si nu pica, doar cu DDoS.
Cod sursă: -
Ce am încercat: Am incercat toate felurile de protectii dar tot pica.
Alte detalii: As dori sa ma ajutati si pe mine cu o protectie buna. Deja am lasat serverul prea mult offline, pierd multi playeri, va rog sa ma autati! V-as ramane indatorat.

 

Dela ce firma ai host-ul pentru sa-mp.

Ca daca ai avea dela hqh 0ping nu cred ca iti pica nimeni server-ul daca el ruleaza din pc dela tine e si normal ca pica..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

De ce oare nu te-ai întrebat de ce acei "copii invidiosi" îți pică doar ție serverul? Ei bine pentru că tu ai ceva de la server din configurație lui.. alte servere de ce nu le pică, R: fiindcă nu pot.

Sincer sunt 2 servere cu acelasi design acelasi systeme, si nu se floodeaza una pe cealalta.

Esti sigur ca numai tu ai acces la ftp?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.