Jump to content

Caut un om


emytza

Recommended Posts

Salutare prieteni ! Sper ca am creat topicul in locul potrivit . Dupa cum spune si titlul , caut un om serios , matur care sa ma ajute sa populez un server de SA-MP golit dupa ce unul din adminii mei i-a dat admin altui tip care a banat tot serverul . Stiu probabil credeti ca sunt un prost pentru ca am lasat ca toate acestea sa se intample ... Mi-am pus increderea in omul nepotrivit . Daca cineva vrea sa ma ajute sa administram serverul il rog sa lase un reply in acest topic :) .

O zi frumoasa va doresc in continuare!

Link to comment
Share on other sites

In zilele astea cam greu,acum toti sufera de smecherie si de putere.

Edited by BLooD7_

2e19dh1.gif

De câte ori apare un om inteligent îl poți recunoaște după faptul că toți tâmpiții se aliază împotriva lui .

Link to comment
Share on other sites

In zilele astea cam greu,acum toti sufera de smecherie si de putere.

 

Stiu ce zici... Speranta moare ultima ... Daca e cineva care doreste sa ma ajute... Il astept . Si cand ma gandesc ca daca nu imi strica ala toata treaba... acum nu ma mai chinuiam ... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.