Jump to content
  • 0

Problema adaugare server pe host


RzzyHQ

Question

Problema intalnita (descriere): Deci am bagat serverul meu pe hostul de la zeroping . Acesta vede serverul tot fara nicio problema insa cand intru pe el se intampla ceva foarte ciudat ... Intru pe el ma pune sa adaug o parola apoi ramane blocat . Eu trebuie sa dau pe butonul spawn ma baga in tutorial si apoi spune Server Close the connection . Aveti idee de la ce poate fii ? Am incercat sa il fac dar nu merge si nu stiu ce pot sa ii mai fac..
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile): Nu am nicio eroare
Liniile de cod / sursa / script-ul: ---
Imagini / Video (optional):
Ati incercat sa rezolvati singur?:   DahwyeBW.pngkKjHA1.png010Vjp.png

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Asa imi zice dupa ce se compileaza :

C:UsersRazvanDesktopEG.pwn(63255) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerAirbreak")
Pawn compiler 3.2.3664              Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

Header size:          12504 bytes
Code size:          3141824 bytes
Data size:          3964812 bytes
Stack/heap size:      16384 bytes; estimated max. usage: unknown, due to recursion
Total requirements: 7135524 bytes

1 Warning.
 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

SERVER LOG

euexXt.png

Ai grija sa ai streamer plugin cat si include de aceeasi versiune, vad ca in server_log te-a informat deja si tu nu ai luat masuri. Daca ignori acest fapt, mapele pot cauza crash jucatorilor.

 

Deci pune streamerul (plugin si include) de aceeasi versiune, dupa recompiliaza fiecare fs, in special GameMode-ul...

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.