Sari la conținut
  • 0
adiqua

cum scot masinile

Întrebare

Problema intalnita (descriere): pai pe gamemodu default daca intru la scriptfiles vehicles si sterg tot de acolo , cand deschid serveru nu mai e nici o masina pe server . Am luat un gamemode de pe net si vreau sa ii scot masinile si cand intru la vehicles le sterg pe toate si tot nu se scot ...
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile):
Liniile de cod / sursa / script-ul:
Imagini / Video (optional):
Ati incercat sa rezolvati singur?: da

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

10 răspunsuri la această întrebare

Postări Recomandate

• 0

Masinile integrate pe server(cele de factiuni in special) sunt create in gamemode,daca doresti sa scoti toate masinile dute in gamemode si cauta AddStaticVehicle,sau AddStaticVehicleEx,dar daca nu gasesti cauta CreateVehicle.

Si stergi tot ce tine de AddStaticVehicle/Ex sau de CreateVehicle.

Partajează acest post

Link spre post
  • 0

nu ca cele de la factiuni stiu ca sunt din gamemode ... da , pe toate inafara de cele de la factiuni ca alea sunt din gamemode , restu nu stiu de unde sa le sterg

Editat de adiqua

Partajează acest post

Link spre post
  • 0

Deci nu am idee de unde e , din gamemode nu e , adica sunt doar masinile factiunilor , eu vreau sa le scot pe restu , ca pe gammodeu default daca sterg notepadu ala cu vehicles dispar toata masinile , dar aici degeaba il scot ca tot nu dispar

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Informații Importante

Acest site foloseşte cookie–uri. Prin continuarea navigării, eşti de acord cu modul de utilizare a acestor informaţii. Pentru mai multe detalii, vezi Termeni de Utilizare și Politică Intimitate.