Jump to content
  • 0

Intrebare panel SA-MP


Blade

Question

Problema intalnita (descriere): Salutare baieti, vreau sa stiu daca se poate face ceva, adica daca eu dau ban unui player din panel, se poata trimit un mesaj tuturor jucatorilor online precum adminul "cutare" la banat pe jucatorul "cutare".. Se poate face?
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile): /
Liniile de cod / sursa / script-ul: /
Imagini / Video (optional): /
Ati incercat sa rezolvati singur?: Nu , vreau sa stiu daca se poate face asa ceva.

Edited by Blade
Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Se poate face si asa ceva.

Y!M: menyx.official

Skype: menyx.official

 

 

Inainte de a critica o persoana indiferent de etnie/varsta/inteligenta ei uita-te la tine si nu uita ca toti suntem Oameni si ca nu are sens sa incerci sa pari diferit!Daca esti mai prost/destept decat cel scos/aflat in discutie incearca sa nu faci pe "MR. Inteligent" TACI si FACI!

Respecta membrii acestei comunitati daca ai pretentia sa fi respectat si tratat(a) ca pe o fiinta umana!

 

Nu fac nimic remarcabil, dar ceea ce fac este esenţial.•

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pai si cum so fac? Nu am idee cum se face? nu stiu cum sa fac acel timer.. Ma poate ajuta cineva? imi poate face cineva un timer? Chiar am envoie de aceasta chestie..


Pai si cum so fac? Nu am idee cum se face? nu stiu cum sa fac acel timer.. Ma poate ajuta cineva? imi poate face cineva un timer? Chiar am envoie de aceasta chestie..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.