Jump to content
  • 0

Admin server


x6IT32

Question

5 answers to this question

Recommended Posts

Intra pe server, scrie /register parola apoi /login parola , /rcon login parola-din-server.cfg si apoi /makeadmin ID Level

Sau:

Intra in folderul scriptfiles si cauta pe acolo folderul cu conturile inregistrate. Cauta fisierul cu nick-ul tau si deschide-l cu notepad, si la AdminLevel pui levelul dorit. Salvezi si reintri pe server.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

intri in foldarul de la server -> scriptfiles -> cauti contu tau sau cauta inti foldarul user si acolo gasesti conturile

dupa ce ai gasit contu tau intri in el (il deschizi cu nodpad) si apoi modifici la linia AdminLevel=0 in loc de acel 0 pui asa AdminLevel=6000 sau depinde cum ai AdminLevel=1339

scz k am postat si yo dar am scris mai intirziat k imi e cam lene  ;D ;)

Link to comment
Share on other sites

intri in foldarul de la server -> scriptfiles -> cauti contu tau sau cauta inti foldarul user si acolo gasesti conturile

dupa ce ai gasit contu tau intri in el (il deschizi cu nodpad) si apoi modifici la linia AdminLevel=0 in loc de acel 0 pui asa AdminLevel=6000 sau depinde cum ai AdminLevel=1339

1. Invata sa te exprimi corect.

folderul nu foldarul

notepad nu nodpad

2. Odata ce a primit un raspuns, nu e nevoie sa postezi si tu acelasi lucru.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

am si spus k am scris mai greu k imi e cam lene sa scriu cred k mam apucat inaintea ta cu 2 min

Primesti un avertisment atunci cand cineva a postat inaintea ta. Sigur l-ai vazut dar nu l-ai bagat in seama.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.