Jump to content
  • 0

admin


meoro

Question

Salutare.

  Am un sv de samp 0.3b si cand scriu /rcon login pass imi spune ca e corecta, dar dand vreau sa scriu de exemplu "/ban nume" imi spune ca nu am acces dar pot face unele comenzi ex "/goto" care merg doar la admini, merg... M-am uitat putin pe acolo si am vazut cateva fisiere aadmin.amx si radmin.amx ... Pot da admin si in alt mod in afara de cel cu "/rcon login " ? Daca da, cum ?

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

Uita-te in fisierele .pwn sa vezi comenzile...

Poate ca acea comanda este pentru admini de level mai mare.

Incearca comenzile astea pentru a da admin:

/setlevel ID level

/makeadmin ID level

/setadmin ID level

Te sfatuiesc sa folosesti doar un singur script de admin, pentru ca daca folosesti mai multe apar buguri.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

am incercat asta : http://www.sa-mp.ro/forum/index.php/topic,1356.0.html?PHPSESSID=8e399ca891a14f63895cea2c0001a4c4

Dar nu pot sa imi dau admin... ma loghez cu parola rcon .. dau /resiter , /login , si nu pot sa ma fac admin .. daca scriu /setlevel meo 4 , imi repeta ca trebuie sa scrie /setlevel id 0-4 ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.