Jump to content
  • 0

O Problema Grava....!!! la Masini


danutz_samp

Question

Salut baietzi am si eu o problema...Cu serverul. cand vreau sa intru intro masina. merg ce merg cu ea si apoi cand ma dau jos din masina dupa 20 de secunde dispare.... adica se respawneaza singura Masina. :-[ :-[ :-[ :( :( :(

Stie cineva care ieste problema....????

Va rog mult sa ma ajutatzi si pe mine...

MULTUMESC. :( :(

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

Verifica la randurile cu masini si vezi la ultimele cifre acolo sunt de obicei numarul de sec pana se respawneaza masina vezi daca nu este 20000 la final este in milisecunde daca vrei sa dispara mai greu pune si tu 999999

=)) nush daca merge dar am avut si eu probleme cu masinile

sau a doua parte ai server cu sute de mii de masini si dispar din cauza ca sunt prea multe!

a treia? ai vreun bug nasol :P

Doomsday is in everyday of school not on the day of 2012 the school kills all of us not just the kids|!

Link to comment
Share on other sites

SCZ DE DUBLU POST...Dar tot se respawneaza :( :( :( :-[ dupa 20 de secunde cam asa se respawneaza........!!

modifica la TOATE vehiculele sau foloseste asta:

sus in script:

#define AddStaticVehicleEx AddStaticVehicle2
#define CreateVehicle AddStaticVehicle2
jos in script: (dupa masini)
stock AddStaticVehicle2(modelid, Float:spawn_x, Float:spawn_y, Float:spawn_z, Float:angle, color1, color2,respawn_delay)
{
    #pragma unused respawn_delay
    AddStaticVehicle(modelid, Float:spawn_x, Float:spawn_y, Float:spawn_z, Float:angle, color1, color2);
}

Acum nu se va mai respawna NICI O MASINA din GM.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.