Jump to content
  • 0

Care fisier trebuie sters ?


vbicompany

Question

Buna ziua SA:MP.RO , am un gamemode la care masinile personale sunt adaugate prin scriptfiles ( ceva de genu ) . Imi puteti spune va rog ce fisier trebuie sa sterg , ca sa dispara masinile ? .

Precizez ca am incercat si cu un alt scriptfiles ( de la un alt gamemode ) , masinile au disparut , dar au aparut probleme la iduriile masinilor de la factiuni . Asa ca lam pus pe cel original inapoi .

Uitatii si folderele care le am eu in folderul scriptfiles :

5d2d0.png

Invat ca sa Invat.

Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

Tot nu reusesc , nu poti tu te rog sa intrii la mine in calculator ? Daca da zimi aici si iti trimit PM cu idu si parola de la team wiere

Nu mai ajut pe nimeni prin tw, sau yahoo ca dupa ma trezesc cu mesaje offline, auzi da' cum fac aia ? dar aia.

Incerci pana reusesti nu mura-n gura.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca tu nu meriti sa fi nici macar un scripter . Esti un ******** . Un scripter adevarat ( DarkSone , Gireada , TheDarky , Rock si multii altii de pe sa-mp.ro  ) ii ajuta pe playeri pana la sfarsit . Tu esti un ***** . Okei , nu ma ajuta dar sa stii ca esti un ***** .

Invat ca sa Invat.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca tu nu meriti sa fi nici macar un scripter . Esti un ******** . Un scripter adevarat ( DarkSone , Gireada , TheDarky , Rock si multii altii de pe sa-mp.ro  ) ii ajuta pe playeri pana la sfarsit . Tu esti un ***** . Okei , nu ma ajuta dar sa stii ca esti un ***** .

Ti-am dat add pe mess,accepta si te rezolv eu..lasal pe asta....

Link to comment
Share on other sites

Daca sterg fisierul cars.cfg , dispar masinile personale , dar dupa aceea am problema la iduriile masinilor de la factiuni / job / DMV .

Adica daca intru intro masina de la DMV imi zice ca nu fac parte din factiunea Bloods . si tot asa .

PS : Am doua fisiere cars.cfg unul in folderul serverului ( unde ii consola , server.cfg etc ) , si unul in scriptfiles . Eu am dat joc fisierul cars.cfg din scriptfiles .

Invat ca sa Invat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.